Tėvų Darželis » Kūdikis ir vaikas » Vaiko higiena, švara, priežiūra » Kaip rengti vaiką?

Kur dedate išaugtus rūbelius?

Komentuoti
  1. Martynas 13 m. 5 mėn.
    Aistis 18 m. 1 mėn.

    2013.11.08 13:53 (prieš 12 m.)
    3
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2013.11.08 13:56 (prieš 12 m.)
    1
  3. Neegzistuojantis vartotojas
    2013.11.08 15:18 (prieš 12 m.)
  4. Neegzistuojantis vartotojas
    2013.11.08 15:19 (prieš 12 m.)
    1
  5. Austeja 14 m. 5 mėn.

    2013.11.08 19:52 (prieš 12 m.)
    1
  6. Saulutė 15 m. 5 mėn.
    Mėnuliukas 22 m. 4 mėn.

    2013.11.08 22:37 (prieš 12 m.)
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2013.11.09 00:01 (prieš 12 m.)
  8. Samanta 11 m.
    Kamilis 13 m. 11 mėn.

    2013.11.09 00:14 (prieš 12 m.)
    1
  9. Neegzistuojantis vartotojas
    2013.11.09 00:21 (prieš 12 m.)
  10. A. K. 12 m. 2 mėn.
    K. K. 14 m. 3 mėn.

    2013.11.09 10:52 (prieš 12 m.)
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras