Marijampolietės vienykimės:)

Komentuoti
  1. 2019.01.06 17:46 (prieš 1 mėn.)

Kuraitienė irgi nesitaria 🙂 Aš klausiau, sako neverta, nes būna nepapuola pamaina, o jei kol atvyksta tai ir pagimdyt spėja.

2. 2019.01.06 19:17 (prieš 1 mėn.)

Kokia Marijampolej geriausia kirpeja, kuri graziai nukirptu labai trumpai?

3. kotryna 6 m. 9 mėn.
    elzbieta 15 m. 4 mėn.

2019.01.06 19:57 (prieš 1 mėn.)

sandrute03 parašė:
    Kuraitienė irgi nesitaria 🙂 Aš klausiau, sako neverta, nes būna nepapuola pamaina, o jei kol atvyksta tai ir pagimdyt spėja.

Kad cia jau turbut nei viena nesitaria

1
  4. 2019.01.06 21:09 (prieš 1 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Taip yra skirtumas, kitaip nesidomeciau.

Valiukiene nesitaria, Kuraitiene irgi, su Juciene visada sake, eidavo tartis

5. 2019.01.06 21:10 (prieš 1 mėn.)

Bet mano nuomone, jei tartis, tai su akusere, nes ta ginekologe tai maziausia veikia per gimdyma as gimdziau Kaune, tai ji ir isejus buvo, nors pats stumimas truko apie 15min

6. 2019.01.06 21:15 (prieš 1 mėn.)

Tai kur cia tarsiesi su ta akusere. Nei zinau nei pazistu as jas

1
  7. 2019.01.06 21:17 (prieš 1 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Tai kur cia tarsiesi su ta akusere. Nei zinau nei pazistu as jas

O jus norit Marijampoleje gimdyt? Nes jei norit tartis, tai kaune mazylio ir mamos klinikoje kiek zinau ten tariasi

8. 2019.01.06 21:20 (prieš 1 mėn.)

NoName89 parašė:
    Bet mano nuomone, jei tartis, tai su akusere, nes ta ginekologe tai maziausia veikia per gimdyma as gimdziau Kaune, tai ji ir isejus buvo, nors pats stumimas tru…

Teisingai pastebėta,as nustebau kiek daug darbo vistik akušerės padaro,o buna “nurašytos” ,o visi laurai ginekologei atitenka...

1
  9. 2019.01.06 21:25 (prieš 1 mėn.)

NoName89 parašė:
    O jus norit Marijampoleje gimdyt? Nes jei norit tartis, tai kaune mazylio ir mamos klinikoje kiek zinau ten tariasi

Tai man jau gimdymas ant nosies, nera prasmes tartis su gydytoju kurio nepazistu visai. Tarimasis man is esmes ir vertingas tuo, kad bus atsakingas tas gydytojas, kuris seke nestuma, kuri pazisti ir pasitiki. Siaip ar taip jau pasikalbejau su savo gydytoja siuo klausimu.

10. 2019.01.06 21:31 (prieš 1 mėn.)

Mildasa parašė:
    Teisingai pastebėta,as nustebau kiek daug darbo vistik akušerės padaro,o buna “nurašytos” ,o visi laurai ginekologei atitenka...

Taiva va mano nestumas nebuvo lengas

Mildasa parašė:

visiskai sutinku antra gimdydama, jau nekreipciau demesi, nors nebuvo lengvas nestumas, buvo visko bet ten konvejeriu visos eina , jos ziuri situacija dabar ir cia

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras