Lauryterudnosyte parašė:
pas mus pirmieji dantys isdygo 1.3.. ir kalcio perteklius buvo nuo 9men
Na aš tik pasidalinau ką man gydydoja sakė, o kitas dalykas aš pasiūliau tik tyrimus pasidaryti kad labiau sužinotu situaciją jeigu jiems neramu
Kada pradeda dygti pirmieji dantukai? Dantų dygimo kalendorius ir schema, dantų dygimo požymiai, kūdikio ankstyvo arba vėlyvo dantų dygimo priežastys.
Daugiau apie vaikų dantų dygimą
Lauryterudnosyte parašė:
pas mus pirmieji dantys isdygo 1.3.. ir kalcio perteklius buvo nuo 9men
Na aš tik pasidalinau ką man gydydoja sakė, o kitas dalykas aš pasiūliau tik tyrimus pasidaryti kad labiau sužinotu situaciją jeigu jiems neramu
Eyee parašė:
Na aš tik pasidalinau ką man gydydoja sakė, o kitas dalykas aš pasiūliau tik tyrimus pasidaryti kad labiau sužinotu situaciją jeigu jiems neramu![]()
Vis dar neramu? Bet daktarė sakė nereikia jokių tyrimų, tiesiog kantriai laukti, jau 1.4, o mažylis vis dar bedantis?
iza_bella parašė:
Ar panasu i dygstancius dantukus? Kelios dienos neatpazystu savo dukrytes irzli, naktim prabudineja nuo menkiausio krepst ir siandien nezymiai pakilo temp
Na nelabai, bet nebutinai jai apacioj pirmi isdygs, paziurekit kaip virsuj
Help mamos,
Ar gali vaikui temperatura laikytis ilgiau nei tris dienas del dantuku? Laikosi 37,6-37,8 kudikiui 7men, nera nei vieno dantuko. Ligos pozymiu nera, guvus, valgo gerai, tik miega ilgiau ir greiciau pavargsta, bet ne zymiai
Pries savaite buvo apacioje atsiradus ryski balta demele, ten kur laukiam dantuko, jau dziaugemes kad prasikale, o pries pora dienu ziuriu neber
kaip suprast? Ir ar jau vaziuoti pas gydytojus? Esam atostogose, o taip jau senai buciau pasiskambinus savo gydytojai
Gandriene parašė:
Help mamos,
Ar gali vaikui temperatura laikytis ilgiau nei tris dienas del dantuku? Laikosi 37…
Manau kad gali ,o jei vaikas zvalus, valgus nera reikalo skubiai vaziuoti
mums 3 dantukas jau kalasi temp nebuvo,bet buvo ir slogos uzpuolusios ir viduriukai paskysteje, lekiau taip pat pas daktare ir ka ?pasake kad nuo dantuku, o viduriukam israse geruju bakteriju
Gandriene parašė:
Help mamos,
Ar gali vaikui temperatura laikytis ilgiau nei tris dienas del dantuku? Laikosi 37…
Tikrai gali, nepergyvenkit, maniškiui su visais dantukais buvo temperatūra ir laikydavosi iki savaitės
Natallly parašė:
Sveiki. Gal galite isiziureti ir pasakyt kas tai? Arba dantukas arba gal bezaizdamas uzsigavo taip?
Dantukas
16 testuotojų vertinimai
23 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai