dowile_s parašė:
maniskis galvyte atrodo jau neblogai laiko, kai nesioji stacia ar ant pilvuko paguldau. bet va keliant uz rankyciu galva vistiek atsilieka, nesikelia su kuneliu tol…
Manosios kartais irgi dar atsilieka. Bet su kiekviena diena vis geriau laiko galvyte ir kelia kartu su kuneliu.
sianakt manoji labai gausiai atpyle, sakyciau net gal apsiveme, nes jauciau kai speneli labai giliai itrauke ir tikriausiai sumutino ja






