Bela24 parašė:
o man kaip tik laikas sustojes...noretusi, kad greiciau begtu.
va vakar po turgu pasivaiksciojau, po parduotuves dvi leliuku ir gatava, grizus na…
Aha, man taip pat...tik ir laukiu, kada jau kada...Truputį baisu, dėl apsisukusios virkštelės, kaip tas gimdymas praeis...
Bet labiau laukiu negu bijau
,o dar iki spalio visas mėnuo






