Tėja. parašė:
Vaiva isivaizduoji dabar 11 Jonuku?![]()
![]()
Tėja. parašė:
Vaiva isivaizduoji dabar 11 Jonuku?![]()
![]()
vaiva.cep parašė:
OMGo pilvo foto pries nebuvo?
![]()
![]()
Buvo, patikek tu nenoretum to matyti
boushe parašė:
Kaip jai reikėjo vaikščioti
SigutėSu parašė:
Kokį maistą kietą duodate ir kokiu metu? Planuoju įvesti trečią maitinimą![]()
mano dienotvarke tokia 9h ryto pienas, 12h darzoviene 95kokius gramus, pietums apie 15h mesyte irgi apie 95 kazkur suvalgo kartais maziau. o vakarienei kose arba ryziai,avizos arba grikiai 150 bet nevisada suvalgo. o 21h pienukas 180 bet nesuvalgo dazniausiai tiek. lovytei maitinu gulincia kiek pasiurbia tiek tada rekt pradeda,reiskias jau nori miegot tada palieku pabuciuoju labanakt ir viskas mano vaiko nera
pasikuicia ir nulusta
Aina.Sim. parašė:
mano dienotvarke tokia 9h ryto pienas, 12h darzoviene 95kokius gramus, pietums apie 15h mesyte irgi apie 95 kazkur suvalgo kartais maziau. o vakarienei kose arba ry…
Net pavydu, kaip graziai viskas
boushe parašė:
Oho, geriau.atrodo isisvaizdos nei.kai.kurioa po 1 pagimde
emilijasel parašė:
Oho, geriau.atrodo isisvaizdos nei.kai.kurioa po 1 pagimde![]()
Tai jau tikrai
15 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai