2017 m. Rugsėjinukai❤

Komentuoti
  1. 2019.03.17 14:45 (prieš 1 mėn.)

Ana Viktoria parašė:
    O yra dar vaikiukų, kurie naktį prabudinėja po 4-5 kartus, ar čia mano vienos tokia proringa dukrytė

Mes dar prabudinejam n kartu ir vis valgo praso papo

2. Edvardas 1 m. 7 mėn.
    Samanta 17 m. 4 mėn.

2019.03.18 22:09 (prieš 1 mėn.)

Ana Viktoria parašė:
    O yra dar vaikiukų, kurie naktį prabudinėja po 4-5 kartus, ar čia mano vienos tokia proringa dukrytė

Oj patikekit yra... Man jau ziuriu sveikata pradejo streikuoti nuo to nedamegojimo toki ilga laika 🙈

3. 2019.03.19 11:04 (prieš 1 mėn.)

[email protected] parašė:
    Oj patikekit yra... Man jau ziuriu sveikata pradejo streikuoti nuo to nedamegojimo toki ilga laika 🙈

Man irgi, nors tų valandų miego išeina nemažai, nes dukrytė užmiega 21 ir keliasi 9, bet man pačiai miegas labai išsibalansavo, iš vakaro negaliu užmigti, vėliau dukra prabudinėja, tai tik paryčiais normaliai užmiegu.

4. 2019.04.11 19:07 (prieš 2 sav.)

Sveikutes
    Kaip sekasi valyti dantukus maziukams?
    Musu nesizioja priestarauja

1
  5. V. 7 m. 9 mėn.
    T. 8 m. 9 mėn.

2019.04.11 19:47 (prieš 2 sav.)

Jolanta S parašė:
    Sveikutes

Pamėginkite su pasta
    Mums.tas labai padėjo.

1
  6. Karilė 1 m. 6 mėn.
    Živilė 11 m. 1 mėn.

2019.04.11 21:45 (prieš 2 sav.)

Jolanta S parašė:
    Sveikutes

Pas mus mergina neapsisprendžia ar jai patinka kai valomi dantukai ar ne🤔 nes emocijų būna daug- žiojasi, rėkia, kanda į dantų šepetėlį. O jei pati pasiima šepetėlį, tuomet viskas tvarkoje, kranto ji arba vaizduoja kad valosi😊

2
  7. 2019.04.11 21:49 (prieš 2 sav.)

Jolanta S parašė:
    Sveikutes

Labas, manoji nesipriešina kai neužtrunku per ilgai kurį laiką ramiai sėdi, bet paskui jau traukia šepetėlį ir stumia ranką mano. Tai aš būna jau vakare prieš valant greit apžiūriu dantis, ar nėra kažkur prilindę maisto ir jeigu kažkur yra, tai ilgiau konkrečioj vietoj pavalau, kad tikrai išvalyta viskas būtų .

1
  8. 2019.04.11 22:37 (prieš 2 sav.)

Šilo_uoga parašė:
    Labas, manoji nesipriešina kai neužtrunku per ilgai kurį laiką ramiai sėdi, bet paskui jau traukia šepetėlį ir stumia ranką mano. Tai aš būna jau vakare prieš va…

Oj kaip gerai, kad leidziasi. Maniske nesileidzia, sukanda stipriai dantimis ir ciulpia pasta

2
  9. 2019.04.12 16:21 (prieš 1 sav.)

Jolanta S parašė:
    Sveikutes

Kol kas - gerai. Jeigu greitai susisuku-kantriai palaukia. Aišku, būna visko: kartais tenka įkalbinėti arba per žaidimą eiti🙂

10. 2019.04.12 19:49 (prieš 1 sav.)

Mes dantis valome su dainele, kitaip nesizioja, o kai aš jai dainuoju, tada leidžia ☺️

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras