Dijenena parašė:
Mamos iki kada jum pletesi gimda ir baigesi skausmai 😪😪😪😪🙏🙏🙏nes as 11sav da skauda kaip plesesi😪😪😪🙏🙏🙏daktarai sako nebijot taip turi but😪😪🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏…
Taigi jūs gulit ligoninei sakėt tai klauskit daktarų. 🤦♀️ kiek jums metų idomu ?







