2019.12.04 20:15 (prieš 6 m.)
Sveikos, kiekvienas nestumas vis skirtingas. Su pirmu net nepajutau kaip laikas prabėgo, ėjau kaip tankas ir vis sakiau "nesuprantu, ko moterys dejuoja per nestuma"... Su antra irgi iki pusės nėštumo viskas tobulai buvo, po to spaudimas labai kilo, bet savijauta buvo super tai irgi daug į galvą neėmiau ir viskas gan lengvai buvo, nors pavojų daug dėl spaudimo. O dabar tai kažkas baisaus. Visur skauda, pykina, daugiau pavaiksciojus iki alpimo silpna pasidaro, širdis atrodo per gerklę islips, o dar visiškai slenkantys plaukai ir spuogai isbjauroje veidą... jaučiuosi baisiai kaip niekada ir irgi greičiau laukiu birželio, kai jau dukrytė bus ant rankų.