Visos dabar jau piktos. Per puse metų iki 10 žinučių tai nėra bendravimas. Niekas neliepia kasdien rašyti. Ištrintos buvo visos, kurios per visą grupės laikotarpį buvo parašiusios mažiau nei 10 žinučių ir 0 naujoj temoj. Prie kiekvienos iš jūsų rašo kiek atsiliepimų esat palikusios. Todėl nereikia pykti, jei randat laiko paskaityti ką kitos rašo tai galima ir minutę laiko rasti pakomentuoti kažką. ;) nebūkit piktos ir gražių švenčių. ✌
P.s. visos dirbam ir didžioji dalis grupėje turim vaikų todėl nereikia įžeidinėjimų, kad neturim ką veikti ir kalbam apie orą. Tiesiog mokam laiką susidėlioti kaip kas norim ;)








