Egliukis parašė:
Sveikutesmano terminas liepos 14 :). Viskas labai sudėtinga- pilvo skausmas, maudimas visą laiką, buvau pradėjus kraujuoti, bet laikomės labai atkakliai. Tik va…
O didžiajam scanui gi jau buvote? Viskas gerai? Dėl maudimo gal tiesiog esate ypač jautri skausmui, nes maudžia manau visoms. Manau visada turint nerimo galima kreiptis pas savo ginekologe. Aš ir turėjau daug abejonių,ginė ramino,bet abejonės buvo stipresnės. Kreipiausi privačiai pas ginekologe-genetike, ispasakojau viską kas neramina. Apžiūrėjo, atsakė į visus klausimus, išėjau rami








