DoviliukoU parašė:
Na susiriejau su vyru, pasakiau kad pasiimsiu biuleteni, tai dar streso, lyg kartu nedirbtu ir nematytu kaip man ten sunku... ech... ryt i surgery registruosiuos i …
Sorry, nu bet vyras tai pagerintas irgi.. Kai aš apsiverkus skambinau, kad negaliu peržengt darbo slenksčio, grįžtu namo ir parašau šefui emailą, tai man velnių dar telefonu atrašė, kad kokio velnio išvis aš ėjau ten dirbt. Važiuot namo ir net nebegalvot ten dirbt








