Giliųjų venų trombozė ir nėštumas

Komentuoti
  1. Koisielis 5 m. 2 mėn.

2014.01.26 19:38 (prieš 5 m.)

Sveikos esamos ir busimos mamytes. kaip matot is temos as susiduriau su giliuju venu tromboze esant 32sav nestumo. pasidalinkit patirtim kaip kas buvo, gal kokiu patarimu turit kaip pvz priziuret ta koja (man kairej kojoj slaunyje). Siuo metu negaliu sitos kojos net priminti, taip skauda per kirksni. guliu ligoninej, leidzia krauja skystinancius vaistus fraxiparine 0.3ml ir dar antibiotikus. del tu vaistu pasekmes vaikeliui labai bijau, ypac antibiotiku lauksiu jusu atsiliepimu.

2. 2015.12.07 13:47 (prieš 3 m.)

Sveikos, ieškau panašaus likimo moterų, kurios išgyveno tą patį ir tuo gyvena kiekvieną dieną, kurios gali pasidalinti savo patirtimi. O galbūt pažįstate kas serga šia liga. Papasakosiu savo istoriją nuo pradžių. Kai buvau 34 sav nėščia kilo įtarimas dėl vaikelio judesių, jaučiau pilvo susitraukimus, paguldė į pataloginį dėl gresiančio priešlaikinio gimdymo. gulimą rėžimą turėjau 3 savaites. gimė mažoji, netekau daug kraujo, gimdoje susidarinėjo krešuliai. padarė operaciją, viskas susitvarkė. Po 3 savaičių pradėjo labai skaudėti dešinę koją, negalėjau vaikščioti, net lovoj apsiversti. išvažiau į klinikas, diagnozė - giliųjų venų trombozė. skystino kraują heparinu, paskui 2 kart dienoj leisdavo fraxiparina, perėjau prie geriamų vaistų - varfarino. nešioju kompresinę kojinę. vasario 17 d bus metai kai taip gyvenu. vieni gydytojai labai prigasdino, kad antras nėštumas - rizika, kad išgelbėjo vieną kartą, bet kitą kartą gali nepavykti. žodžiu įvarė baimes lauktis dar kartą, kad ir pastoti būtų sunku ir nėštumas būtų nelengvas. Tačiau tas gydytojas pas kurį einu tikrintis klinikoje, labai paprastai žiūri į šią situaciją kad čia ne pasaulio pabaiga, jei užtrombuos - skystins vėl ir pilna tokių moterų kaip aš. kad tikrai galėsiu dar kartą gimdyti, stebėtų kraują, angiochirurgai bendradarbiautų su ginekologais ir viskas čia bus tvarkoj. tad esu labai pasimetusi, nes antro vaikučio tikrai norime, tačiau pagalvojus kokį pragarą išgyvenau aš ir visi mano artimieji nedrįstu net svajoti, kad dar galėsiu pajusti mažylio spardymus iš pilvuko. Tad labai norėčiau susipažinti su likimo draugėmis, kaip jūs gyvenate su šia liga? ar susirgote nėštumo metu, ar po gimdymo? ar ryžtatės dar kartą gimdyti? Jūsų pasakojimai man labai padėtų susigaudyti savo mintyse.

3. 2015.12.10 00:47 (prieš 3 m.)

Labas Marta,
    O Tavo diagnozej kokia priezastis venu trombozes, ja nustate tik po trombozes?
    Mano situacija siek tiek panasi. Trumpai papasakosiu:
    Diagnozavo man protrombino geno mutacija it antifosfolipidini sindroma pries nestuma. Kai pastojau komisija rekomendavo nutraukti nestuma butinai. Pagimdziau 31sav sveika dukryte. Pati isivaizduoji kaip medikai gazdino ir iki 22 sav siule santaruose aborta ! Nes mestumo metu dar labiau pakinta kr. Sudetis ir didele tikimybe persileidimui arba man. Dar + turiu nemaza puokste ligu bet buvo keli medikai drasino. Nuo pastojimo tikrai zinojau, kad isnesiosiu tikejau tuo. Tikejau, likimu. Leidausi fraxi 0.6 visa nestuma ir po jo. Db rekomenduoja ne varfarina visam gyvenimui, o mokamus geriamus skystinancius nzn. Pavadinimo. Tai klausiu ir kt gyd nuomones.
    Tai va gyvenu as su siom ligom ir dar kruva ju visi stebisi kokia jauna, o su tokiom diagnozem
    Buciau gyvenus ir nezinojus apie mutacija ar afs jei nebutu tyre ir nebuciau po poliklinikas ejus. O prasidejo tik nuo to, jog mazas trombocotu kiekis tyre tyre ir prityre. Nepasakiau, kad turiu gilu viena tromba, bet jis jau pries 15 metu nustatytas atsotiktainai.

4. 2015.12.18 14:19 (prieš 3 m.)

aurum15 parašė:
    Labas Marta,
    O Tavo diagnozej kokia priezastis venu trombozes, ja nustate tik po trombozes?

Ačiū Jums labai už atsakyma Mano trombozės priežastis kaip ir normaliai nenustatyta, visi tiesiog teigia, kad dėl nėštumo ir gimdymo. Neseniai apsilankiau pas hematologe, tad darysiuos tyrimus, kad išsiaiškinti, ar liga įgimta ar įgyta, tada gal kiek aiškiau bus visiems ką su manimi daryti, kadangi brolis po kojos lūžio taip pat susirgo tromboze, abu susirgom būdami labai jauni Jūs šaunuolė, nepabijojot gydytojų prognozės, o aš labai bijau ir nežinau ką reiks daryti, bet kaip nors o dėl to, kad tokia jauna ir su tokia liga aš taip pat susilaukiu ir komentarų ir žvilgsnių su užuojata..

5. Mergytė 3 mėn. 1 sav.
    7 m. 11 mėn.

2017.03.08 09:52 (prieš 2 m.)

Sveikos.
    Man ivyko kaires kojos tromboze.
    Issiusti tyrimai i genetini centra del itariamos trombofilijos.. bet skaiciau kas ja turi-persileidimai tt.su pirmu vaiku nestumas pastojimas be bedu..tiesa visa ta paastrino o gal tai ivyko nuo ilgalaikio kontraceptiku vartojimo taip sake..bet sake vaiku neplanuokit..
    tai ko noriu as-mamyciu pasisakymu ar pabaigus gydyma po trombozes bandet pastoti?kaip pavyko isnesioti pagimdyti?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras