Po cezario pjūvio operacijos

Komentuoti
  1. V. 7 m. 5 mėn.
    T. 8 m. 4 mėn.

2018.08.20 22:43 (prieš 3 mėn.)

kikyte parašė:
    O su pirtim kaip?

Aš guvenau visiškai normalų gyvenimą kai sugijo. va ir po paskutinio cp praėjus dviem mėnesiams ėjau visur.

2. 2018.08.21 13:24 (prieš 3 mėn.)

kikyte parašė:
    Pas ginekologe tik rugsejo gale...o uz keliu dienu isvaziuoju i birstona su vaikais pailset..ten ir purvo vonios, mineralines vonios, baseinai, pirtys..kazi ar gali…

O jums su echo tikrino pjūvį? Manau pasiskambinkit ir bus ramu

3. 2018.09.14 12:14 (prieš 3 mėn.)

Noriu paklausti, kiek laiko po cp valesi gimda? Man kaip ir viskas rimo trečią savaitę prasidėjo šviežio kraujo ir kresuliu valomasis. Temperatūros kaip ir nėra pjūvis kaip ir susijęs. Gal kam taip buvo? ar čia normalu taip?

4. V. 7 m. 5 mėn.
    T. 8 m. 4 mėn.

2018.09.14 13:23 (prieš 3 mėn.)

ausrapet11 parašė:
    Noriu paklausti, kiek laiko po cp valesi gimda? Man kaip ir viskas rimo trečią savaitę prasidėjo šviežio kraujo ir kresuliu valomasis. Temperatūros kaip ir nėra p…

Valosi taip pat kaip ir po natūralaus gimdymo iki 6-8 savaičių

5. 2018.09.14 21:01 (prieš 3 mėn.)

avietuke parašė:
    Valosi taip pat kaip ir po natūralaus gimdymo iki 6-8 savaičių

Ačiū šitą informacija ir aš radau. Tik man įdomu ar kam buvo taip kaip man, kad nuo 3 savaitės pagausėjo išskyrų ir pasirodė šviežias kraujas ir kas vakarą dideli (kaip abrikosai) kresuliai pasirodo. Prieš pasirodant kresuliui didelis pliūpsnis kraujo, prisipildo visas paketas. Pasišalinus kresuliui viskas aprimsta ir vėl išskyrų būna nedaug.Jau savaitė laiko taip. Ar čia normalu?

6. 2018.09.14 21:02 (prieš 3 mėn.)

ausrapet11 parašė:
    Noriu paklausti, kiek laiko po cp valesi gimda? Man kaip ir viskas rimo trečią savaitę prasidėjo šviežio kraujo ir kresuliu valomasis. Temperatūros kaip ir nėra p…

Ačiū šitą informacija ir aš radau. Tik man įdomu ar kam buvo taip kaip man, kad nuo 3 savaitės pagausėjo išskyrų ir pasirodė šviežias kraujas ir kas vakarą dideli (kaip abrikosai) kresuliai pasirodo. Prieš pasirodant kresuliui didelis pliūpsnis kraujo, prisipildo visas paketas. Pasišalinus kresuliui viskas aprimsta ir vėl išskyrų būna nedaug.Jau savaitė laiko taip. Ar čia normalu?

7. V. 7 m. 5 mėn.
    T. 8 m. 4 mėn.

2018.09.14 21:20 (prieš 3 mėn.)

ausrapet11 parašė:
    Ačiū šitą informacija ir aš radau. Tik man įdomu ar kam buvo taip kaip man, kad nuo 3 savaitės pagausėjo išskyrų ir pasirodė šviežias kraujas ir kas vakarą dideli (…

Pas mane ir dbr tokios mėnesinės
    Jei neramu kreipkitės pas ginekologą

8. 2018.09.15 14:02 (prieš 3 mėn.)

ausrapet11 parašė:
    Ačiū šitą informacija ir aš radau. Tik man įdomu ar kam buvo taip kaip man, kad nuo 3 savaitės pagausėjo išskyrų ir pasirodė šviežias kraujas ir kas vakarą dideli (…

Patarčiau kreiptis į ginekologą.

9. 2018.11.14 13:29 (prieš 1 mėn.)

Kaip jus zindet vaikuti pirmomis 2 paromis?? Juk pajudeti nezmoniskai skauda arba isvis negali...

10. 2018.11.14 13:46 (prieš 1 mėn.)

Igie parašė:
    Kaip jus zindet vaikuti pirmomis 2 paromis?? Juk pajudeti nezmoniskai skauda arba isvis negali...

Pozu yra tinkamu. Zinoma, reiks biski ir pakenteti, nes pajudet reik siek tiek😟

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras