2011.04.15 13:24 (prieš 15 m.)
Ametisteja parašė:
Kam tas sarkazmas? Jei ji nori tegu ir kuria kokia tik nori ....... cia laisvas forumas, Gali priestaraut ar dar ka,man nesvarbu, bet reikia gerbt kitus.
Butent todel, kad cia laisvas forumas, as ir issakiau savo nuomone. O sarkastiska poziuri isreiskiau jokiu budu ne i karoliuku kolekcionuotojas ir net ne i trollbeads gaminius, bet i reklama, neatitinkancia reklamos istatymo nuostatu. Aisku, cia galima ilgai gincytis ir irodineti, bet as manau, kad cia yra:
a) reklama - informacija, skatinanti isigyti prekiu (produktas iskart labai isgiriamas, mamoms siuloma jungtis i fankluba ir kartu verti, t.y. pirkti, karoliukus, taip pat nurodomi prekybos adresai)
paslepta reklama - informacija pateikiama tokia forma, kuri klaidina vartotojus del informacijos tikrojo tikslo (atrodo lyg ir 'diskusija' forume, bendro hobio turetoju kampelis, taciau nei kitokia nuomone diskusijai nepageidaujama, nei kiti tos pacios firmos pardavejai nenurodomi);
c) paslepta reklama yra draudziama.
Forumas yra skirtas tam, kad mamos aptartu produktu pliusus ir minusus, pasidalintu gera ir bloga patirtim, isreikstu skirtinga nuomone
Tarkim, temos "vezimukai quinni", "avent produkcija", "spirale mirena" - taip pat apie konkrecius produktus, bet jose mamos ir giria, ir kritikuoja tuos produktus, produkto gerbejos nepyksta ant 'negerbeju', niekas niekam nesiulo kartu vezioti quinny vezimelyje ar kartu maitinti is avent buteliuku
p.s. Man tikrai nera ka veikti. Vaikas miega, o vyras ir drauges neisklauso, nes iki 18 h sedi darbe.
tai belieka sneketis su kitom prie kompu sedinciom mamom