Saulegraza7 parašė:
Sveikos , merginos,
Ar buvo kam nors is Jusu taip pat ivardine "ambigious profile"?
Buvo, aš klausiau pas F - sakė, kad dažnai dabar taip rašo, bet viskas gerai - į tai nekreipti dėmesio, svarbu kad tinkamas perkelimui
Saulegraza7 parašė:
Sveikos , merginos,
Ar buvo kam nors is Jusu taip pat ivardine "ambigious profile"?
Buvo, aš klausiau pas F - sakė, kad dažnai dabar taip rašo, bet viskas gerai - į tai nekreipti dėmesio, svarbu kad tinkamas perkelimui
Saulegraza7 parašė:
Aciu, nuraminote labai 🙏🤍
Pas jus abu praėjo, tai dabar ruošitės įkėlimui? Kokį protokolą F taikys - blokuota ar kitą?
Taip, du kuriuos tyreme praejo, siandien suzinojom, po ilgo nerimo pagaliau gera zinia 🙏
18d dabar turime vizita, treciam LIT, ir tada jau kalbesim su F del protokolo.
Kadangi turiu dar imuniniu dalyku, labai ilgai galvojau, ar daryti viska ka pasakys F, ar prideti ir K metodus.
Bet dabar kai suzinojau kad visgi turime du, nusprendziau kad pirma kelima bandysiu visiskai pasitiketi tuo ka siulys F. Na o jei nepavyktu tada jau su antru kelimu konsultuosiuos su K.
Nezinau ar gerai, bet pamaniau kad taip jausiuos isbandzius visus variantus.
Nes pamaniau, kad jei iskarto "is salies" pradesiu taikyt K metodus , ir nepavyks, kaltinsiu save, kad keliavau visus kelius i ta Ryga, mokejau pinigus, o galu gale padariau palei save ir suknisau 😑
Atene123 parašė:
Pas jus abu praėjo, tai dabar ruošitės įkėlimui? Kokį protokolą F taikys - blokuota ar kitą?![]()
Jus dabar gal taip pat turesite kelima?
Sveikos, esu pasakojus ja savo istoriją... pirmą ivf/ICSI turėjome klinikoje Embrions pas gyd Treis, išgavome tik 2 kiaušialąstes, apsivaisino, kėlė abu 3 dienų, net nesulaukus hcg pradėjau kraujuoti, nepavyko.. kadangi nieko naujo nesiūlė tik kartoti išėjome į Ivf Ryga pas Fodina. Apvaisino 8, iki blastocistu išaugo 5, pgt pradėjo 3. Turime iš pirmojo Fet sūnų kuris gimė 2021. Turėjau natūralų pastojimą, kai sūnui buvo apie 2,5 metukų, dar maitindama krūtimi, deja nustojo vystytis 6-7 savaitę. Kreipėmės vėl į Fodiną norėdami antro, kėlė ištirtą, net nekibo... tada darė hidteroskopija, rado polipą pašalino, padarius cross-Mach išaiškėjo kad atsirado imuninis nesuderinamumas.. nebandant to išspręsti nuspręsta nekelti, darėm 3 LIT, nepadėjo, nusprendėme nutraukti... dar buvo paimta biopsija iš gimdos rado bakterija, kurią gydėme 3 kartus ir antibiotikais ir wobenzym, deja nepasiduoda... nuspręsta kelti prieš kelis mėnesius su likusiomis bėdomis bandant viską sureguliuoti medikamentais... Deja ir vėlgi net nekibo... ambrionu nebeturim... bet antro labai norime.. nesenai nuvykus pas Fodina išdėstė planą kad pusmetį gydysimės reabilituosim ir tada ruošimės stimuliacijai, bet, kol nepažiūrėjo echoskopu... vienoj pusėj pas mane nieko nebėra, nors ir prieš 5 metus buvo tik 1... kitoj pusėj tik 2
vos nepradėjau verkti... gydytoja sako: "planas keičiasi, kadangi per tą pusmetį nieko gali nebelikti"... nuvykau 4c.d sako siūlau apsispręsti ir stimuliuoti jau dabar, šį ciklą... nebuvom tam pasiruošę nei psichologisai nei finansiškai nes visgi jų paskaičiuota suma apie 8000... nusprendėme palaukti ir birželio galo..gaunasi du ciklai ir galbūt bandyti... naudoja dbr su vyru papildus... gal kam buvo tokia situacija, gal turite ką patarti? Labai sunku kai žinai kad tik 2 ir dar neaišku kas iš jų bus... kai realiai tada iš 8 liko tik 3 geri...
Sveikos.
Musu pirmas IVF pas F is 4 embrionu tik vienas ( 5BB ) tinkamas po pgta, visi like trys buvo 4BC nepraejo.
Antras IVF - po siai dienai jau esame issityre 4 embrionus (kokybe geresne net nei pirmo IVF) - vienas tinkamas, 2 mosaikiniai ir ketvirtas - aneuploidinis. Siuo metu pasipraseme dar du tirti. Is pradziu ramino tai, kad turime daug embrionu, bet jau dabar pradedu galvoti, kas is tu embrionu, jei negalima tinkamo gauti. Gal kas buvote panasioje situacijoje? Jeigu baigtusi situacija taip, kad is visu ( 18 ) gautume tik kokius 3 tinkamus, tai cia jau kaip ir problema su mumis, kad negalima sveiku embrionu sukurti? Aisku, as labai i prieki galvoju, realiai dar 14 turim neistirtu, bet mane vistiek jau drasko mintis, kad kuo daugiau tirsim, tuo daugiau blogu, nebeina visai optimistiskai galvoti. Atrodo gan jauni esam, man 32, vyrui 34, 4 pries tai naturalus pastojimai, kariotipiai geri, o cia tokios nesamones. Esu gavus detalu israsa, kaip kiekviena diena dalinosi, tai tie visi 4 tirti dalinosi graziai, o jau kiti dauguma su raide t prie kiekvienos dienos lasteliu, kas reiskia - netaisyklingos formos, ar kazkas tokio.
5AA - euploidinis, 4AB - mosaic monosomy of autosome 17, 5AA - mosaic trisomy of autosome 20, 4AB - chaotic mosaic changes of chromosomal material, trisomy of autosome 20.
Prasau patarimu, gal kazkas buvote panasioje situacijoje, ir suteiksite vilties, nes jau pradejau galvoti, gal reiktu apie donorines pradeti galvoti, nes esu beveik tikra - jei is is sito IVF ir visu embrionu neturesim vaiko, naujam IVF kazi ar prisiruosime.
Vasara93 parašė:
Sveikos.
Musu pirmas IVF pas F is 4 embrionu tik vienas ( 5BB ) tinkamas po pgta, visi like…
Jūs turite vieną top kokybės euploidinį embrioną - tai jau ir čia yra didžiausia pergalė 😊 Genetika gali įvairiai sukristi, dar tikrai jums apie donorines nereikia galvot.
Vilties_trupinėlis parašė:
Sveikos, esu pasakojus ja savo istoriją... pirmą ivf/ICSI turėjome klinikoje Embrions pas gyd Treis, išgavome tik 2 kiaušialąstes, apsivaisino, kėlė abu 3 dienų, ne…
Gal įsivaizduojat, iš kur pas jus gimdoj atsirado bakterija? Gal gimdymas buvo su komplikacijom? Ar po gimdymo, kai kiekvieną kartą lįsdavo į gimdą (pvz polipo šalinimas), ar prieš tai patikrindavo (tepinėlis, pasėlis, LPL tyrimas), ar makštyje nėra blogų bakterijų?
Klausiu, nes įtariu, kad pas mane gali būti gimdoj bakterija ir dar tik ruošiuosi šiam tyrimui.
Donciuta parašė:
Jūs turite vieną top kokybės euploidinį embrioną - tai jau ir čia yra didžiausia pergalė 😊 Genetika gali įvairiai sukristi, dar tikrai jums apie donorines nereikia …
Tas euploidinis buvo keltas, deja net nekibo, dabar tiriames kitam kelimui, todel mane tokia panika ir ima...
12 testuotojų vertinimai
15 testuotojų vertinimai
11 testuotojų vertinimai