sun shine parašė:
Smagumelis![]()
![]()
As dar norejau taves paklausti, kiek tau rode tyrimu rezultatas atliktas po tu 2 valandu?
Nes mano pries gliukozes vartojima buvo 4,11, po 2 val. 7,4 ir gydytoja liepe pasirodyti endokrinologui. sake nieko blogo nera, bet pasikonsultuoti nepakenks, tai dabar ir galvoju, kokie kitu rezultatai...
mano pries 3,44, o po visko 3,79..







