2015 m. vasario mamytės (Archyvas iki 2015.07.06)

1. 2015.04.30 09:28 (prieš 4 m.)

surgul parašė:
    O koki duodat misinuka?

Nestle BEBA Comfort

2. 2015.04.30 09:50 (prieš 4 m.)

smilgu pieva parašė:
    mes dabar valgom NAN PRO 1. toleuoja gerai. bet duodu ir lašiukų colinox. nes kai galvojom kad alergija, daug mišiukų keitem per trumpą laiką tai skranduką pagadino…

3. 2015.04.30 09:52 (prieš 4 m.)

As galvoju nekeist daugiau tiesiog reikia isaukt gaila tu pilvuku.o misinuku tiek daug kad pabandik isrinkt.

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.04.30 10:02 (prieš 4 m.)

smilgu pieva parašė:
    Laba,o jus mazylius keliat valgyt jei pvz atejo valgio metas o jis dar miega.mums snd nusimuse visi naktinio miegelio grafikai,tai vyras sako kelk neleisk pramiegot…

Mes paskutini karta pavalgyt atsikelem 1h nakti, pavalgom ir miegam iki 7 ryto, jei nesikele ir nezadinu

1
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.04.30 10:03 (prieš 4 m.)

Emilly parašė:
    Nezadinu, isskyrus nakti, kadangi keliuosi 3 h nusitraukti piena, tada mieganti pamaitinu ir jis miega tada iki. 8-9 h.

Gerai paklausiu nes man ir idomu, nes ginekologe sake kad su ja isvis menesiniu nebuna

6. 2015.04.30 10:08 (prieš 4 m.)

ausryte255 parašė:
    Labas rytas mamytės,ar jau gavot pinigėlius už dekralacijas?

oj atėmė 170 lt ot susinervinau, nors pernai turau ilgą biuletenį nėr ko nort, bet vistiek gaila

7. 2015.04.30 10:12 (prieš 4 m.)

aurikii parašė:
    Gerai paklausiu nes man ir idomu, nes ginekologe sake kad su ja isvis menesiniu nebuna

ir būtinai parašykit kaip jautėtės, nes ir aš planuoju, bet labai bijau skausmo ...nors paradoksas po gimdymo dar bijot skausmo, jau atrodo užgrūdint turėjo amžiams pradėjau gert tabletes nes paniškai bijau pastot nors dar nesimylėjom.

8. 2015.04.30 10:19 (prieš 4 m.)

o sakykit jei po geru metu planuojam kitą leliu tai turbūt spiralė netinka, bet jaučiu ir tabletės negerai. aš ir bijau pastoti nors dar nieko ir nebuvo

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.04.30 10:32 (prieš 4 m.)

Alnus parašė:
    ir būtinai parašykit kaip jautėtės, nes ir aš planuoju, bet labai bijau skausmo ...nors paradoksas po gimdymo dar bijot skausmo, jau atrodo užgrūdint turėjo amžiams…

Parasysiu po piet kas kaip gyditoja sake jei istveriau gimdima tai ir si skauskma istversiu

smilgu pieva parašė:
    o sakykit jei po geru metu planuojam kitą leliu tai turbūt spiralė netinka, bet jaučiu ir tabletės negerai. aš ir bijau pastoti nors dar nieko ir nebuvo

tai jei je isidedi tiesiog kai planuojat leliuka nueinat pas gine ir susitaret kad issimtu ir viskas bet si yra 5 metams, maciau yra ir 3 metams

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.04.30 10:36 (prieš 4 m.)

o kiek laiko laikot vaikucius ant pilvelio , man gyditoja sake per diena kokius 3 kartus laikyti bet po kiek nepaklausiau

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.