2015 m. vasario mamytės (Archyvas iki 2015.07.06)

1. 2015.05.25 11:31 (prieš 3 m.)

Lauksmė parašė:
    Man irgi.

Man irgi,ir visai nelaukiu

2. 2015.05.25 11:34 (prieš 3 m.)

Lauksmė parašė:
    Ar daug kam jau prasidejo menesines? Jei taip, kiek men po gimdymo?

Antra men kazkur prasidejo kai mazinau maitinima. Du kart buvo normalios kaip iprastai.

3. 2015.05.25 11:43 (prieš 3 m.)

Sveikos mamos turiu vezimuka zippy maziu neguli lopsy gal jau kuri dejot sportine daly as bijau kad nieko blogo nebutu ant to zemiausio padare esat?

4. 2015.05.25 11:45 (prieš 3 m.)

Na va mamytes musu vit.D kraujuke rasta per daug, sake nera labai zymiai, bet reiks pasirodyti nefrologui ir ziures ka daryti toliau, kolkas nevartojame jo

5. 2015.05.25 11:46 (prieš 3 m.)

Sandrele123 parašė:
    Sveikos mamos turiu vezimuka zippy maziu neguli lopsy gal jau kuri dejot sportine daly as bijau kad nieko blogo nebutu ant to zemiausio padare esat?

Musiskis ir jau lopsiuke nebelabai patenkintas, dar bandeme pakelti lopsiuka i statesne padeti, bet kad maziukas ten budamas nuslysta labai zemyn, dar vis bandome su lopsiuku vazynetis

6. 2015.05.25 12:00 (prieš 3 m.)

Sandrele123 parašė:

Sveikos as turiu zippy ir mes nuo sio savaitgalio jau sportinei vazinejam ir ne ant pacio zemiausio,truputy pakelta ir viskas gerai ir miega ir mato viska.

7. 2015.05.25 12:23 (prieš 3 m.)

zujkute parašė:
    Na va mamytes musu vit.D kraujuke rasta per daug, sake nera labai zymiai, bet reiks pasirodyti nefrologui ir ziures ka daryti toliau, kolkas nevartojame jo

o siaip yra kokiu pozymiu, kad vit d per daug? Po kiek geret lasiuku?

8. 2015.05.25 12:28 (prieš 3 m.)

O jus sportinej kai guldot daugiau aprengiat ar kaip iprastai? Dabar jau saules daug, gal nebereikia vit d duoti?

9. 2015.05.25 12:41 (prieš 3 m.)

zujkute parašė:
    Tuoj ir ma-ma pasakys, maniskis daug kalbejo savaitgali, kai prosenele ji kalbino tada jau susake viska ka mokejo, o su mumis dabar tai tuos prrrr, pffff, na buna i…

O musiske dabar ismoko klykti per visus namus ir taip garsiai, o sese vyresnioji atkartoja ta garsa. Pas jas balsai vienodi, mes su yru nakti, daznai nesuprantom kuri pradeda verkt, net garsus vienodus skleidzia. Tai pas mus namie dabar choru mano paneles sukauna, bet taip, kaiminai turbut girdi

2
  10. 2015.05.25 12:43 (prieš 3 m.)

Miao parašė:
    Ar yra vaikuciu cia, kurie maitinami MP tustinasi tik kas 4-5 dienas?
    O ar jau visiems baigesi degliukai. mums jau nebera jokiu raitymusi ir verkslenimu…

mano tai tustinasi kasdiena, per visa laika nuo gimimo, buvo tik vienas kartas, kad dvi dienas nepasitustino, tai suvilgiau su aliejum ausu krapstuka ir ikisau i uzpakali, cia buvo gal pusantro menesio, ir nuo to laiko, kasdiena tustinasi, dazniausiai po kelis kartus, o diegliuku nebuvo niekada. maitininu MP

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.