2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :) (Archyvas iki 2017.10.12)

1. Mažylis 1 m. 2 mėn.
    Džiaugsmas :) 6 m. 10 mėn.

2017.01.24 10:44 (prieš 1 m.)

Sveiki, kvieciu jungtis visas, kurios laukia spaliuku

2017 m. Spalio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2017.03.13)

2017 m. Spalio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2017.07.20)

2. 2017.07.20 11:24 (prieš 1 m.)

Palete parašė:
    Mamos, kaip kovojat su rugstimis? mane jos visai baigia isgriauzt..

Borjomi ir Rene tabletes. Šie du dalykai nuolat su manimi. Aisku rugstis sumazeja kai nevartoju miltiniu produktu, bet per si nestuma negaliu praeiti pro bandeles?

1
  3. 2017.07.20 11:29 (prieš 1 m.)

Ot kvaila....tikrai įrašė 1-4,56,2-5,66....

4. 2017.07.20 11:44 (prieš 1 m.)

Dėl judesių tikrai labai nepanikuočiau. Man irgi kartais duodasi, stipriai jaučiasi, o kartais beveik visą dieną nesijaučia, tik vakare vos keli judesiukai. O kitą dieną vėl gerai jaučiasi. Aš manau vaikiukas miega ar vos vos judinasi tai ir nesijaučia kartais.

5. 2017.07.20 14:50 (prieš 1 m.)

O mano vaikas dienos metu man netrukdo, leidzia padirbeti, pora kartu sujuda, bet kai tik atsigulu i lova tai jausmas kad futbola zaidzia ir taip apie 1 val. Duodasi i visas puses...

3
  6. 2017.07.20 14:53 (prieš 1 m.)

Nuo rūgščių galima gi rennie, kam kankintis. Galima iki 4 tablečių i parą.
    O šiaip aš nebevalgau po 18 kažkur, tai užmigti galiu ramiai. Vengti riebaus sunkaus maisto ir tiek.

1
  7. Baby boy 1 m. 2 mėn.
    Angelas Sargas 2 m. 8 mėn.

2017.07.20 16:56 (prieš 1 m.)

as irgi paskutini karta pavalgau apie 7 vakaro (+/-) ir nakti neturiu problemu su rugstim. o jeigu tik pasimegauju kokiais uzkandziais prie filmo vakare tai visa nakti jauciu, kad turiu skrandi diena kazkaip lengviau, pradedi daryt kazka, uzsimirsti. jau jeigu visai beda beda tai imu renie

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.07.20 17:46 (prieš 1 m.)

Mano gliukozės tyrimai tokie: pirmas 4,3 antras 4,8.
    Šiandien pridaviau šlapimo tyrimą, tai nepaleido namo greit, pasirodo, leukocitų labai daug. Išrašė macmirror žvakučių ir pagerti spanguolių. Jeigu po poros savaičių dar vis bus leukocitų - antibiotikai. O aš nieko nejaučiau, tų išskyrų visada pas mane daug, bet sakė taip neturi būti ir šlapintis per naktį po 5 kartus yra nenormalu. Įtaria uždegimą.
    Beje, vis pamirštu parašyti, tiksliau - pasiūlyti kūdikiams nuo iššutimų ar paraudimų natūralų produktą iš gamtos - pataisų sporas! Su pirmu vaiku neturėjau jokių tepalų su cinku, tik šias sporas, labai greit pagydavo. Rasite kiekvienoje vaistinėje.
    Taip pat pas mane vaistinėlėje visada yra Bephanten tepalas (ne kremas) - labai universalus ir naudingas (skaudantiems speneliams, iššutimams, žaizdelėms...), taukmedžio sviestas, Neutral produkcija maudynėms, Weleda kremai šaltuoju sezonu. Jokių kvepiančių kremų/šampūnų nesam turėję ir iki šiol neturim. Rekomenduoju kūdikiams ir mamytėms!

1
  9. 2017.07.20 19:37 (prieš 1 m.)

Gal kas geria zuvu taukus? Man ginekoge liepe pagert, bet taip ir nepaklausiau kiek kartu i diena. Gal kitaip reikia nei iprastai?

10. 2017.07.20 19:48 (prieš 1 m.)

Dėl judesiukų, tai aš pastebėjau, kad kai pati būnu aktyvesnė (vaikštau, tvarkausi ir pan.) tai nejaučiu vaikelio judesiukų aktyviai. Nesakau kad jis nejuda, bet manau kad kai aš pati judu, tai nebejaučiu vaikelio judesiuku. O būna dienų kai tinginiauju ir didžiąją dienos dalį pragulinėju, tai labai intensyviai, beveik nuolat jaučiasi judesiai. Tai stipresni, tai silpnesni.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.