skorpioniuke321 parašė:
Įdomu, kmynų arbata tikrai skatina laktaciją ar čia tik bobučių išmislas?![]()
Mane Jurveta vel istujys, bet taip, man labai paskatina.
Bet cia labai asmeniskai-nepabandzius nesuzinosit, o pabandyt nekenks.
skorpioniuke321 parašė:
Įdomu, kmynų arbata tikrai skatina laktaciją ar čia tik bobučių išmislas?![]()
Mane Jurveta vel istujys, bet taip, man labai paskatina.
Bet cia labai asmeniskai-nepabandzius nesuzinosit, o pabandyt nekenks.
Wanderlust parašė:
Ar duodat leliukams vitaminą D?
Taip po 1 lasiuka
Wanderlust parašė:
Ar duodat leliukams vitaminą D?
Po 2 lasiukus.
skorpioniuke321 parašė:
Įdomu, kmynų arbata tikrai skatina laktaciją ar čia tik bobučių išmislas?![]()
Aš geriu arbarą žindančioms mamytėms,nežinau kiek ji veiksminga bet pieno pas mane upės...ir žynda daug matyt ir fabrikėlis užtai užsikūręs
12 testuotojų vertinimai
14 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai