Fausta parašė:
Man pirmas nestumas buvo labai lengvasnei pykino,nei bloga buvo, svytejau kaip deimantas 💎😀 plaukai,nagai,oda buvo tokie nuostabus,net aplinkiniai stebejosi 🙂 o…
Pas mane analogiškai, tik pirmoji gimė panelė
pirmas nėštumas lengvas lengvas, net nejutau, o dabar... Visiškai kitaip

su rankytem ir kojytem
na, bet tikiuosi, kad jei tik vos virsija norma gal ner labai blogai
ar kam nors yra diagnozave? Ka darete? 





