Gintarees parašė:
Laba, kaži kas čia per daronukas? Dantukas ar kažkas kito? Yra abejose pusese?
Panašu į danties dygimo cistą.
Gintarees parašė:
Laba, kaži kas čia per daronukas? Dantukas ar kažkas kito? Yra abejose pusese?
Panašu į danties dygimo cistą.
noriudainuoti parašė:
Panašu į danties dygimo cistą.
O kas tai??
Emilija735 parašė:
Gal kas turi demar batukus,kaip ju kokybe? Ar kojos nešala su jais? Tada galvoju demar batukus pirkti panelei,gal jie patiks.
Ką dar perkat (be Demar)? Šiandien prie -2 su Demar grįžom šaltom kojytėm. Vaikas su kombinezonu buvo, po apačia pėdkelnės, kojinės, kelnės ir, žinoma, viršus).
Nika77 parašė:
Ką dar perkat (be Demar)? Šiandien prie -2 su Demar grįžom šaltom kojytėm. Vaikas su kombinezonu buvo, po apačia pėdkelnės, kojinės, kelnės ir, žinoma, viršus).…
O gal per storai kojai ir šusilo, o tada drėgme ir šala? Ir visus batus kaskart po lauko uždedu ant gyvatuko išdžiut.
Nika77 parašė:
Ką dar perkat (be Demar)? Šiandien prie -2 su Demar grįžom šaltom kojytėm. Vaikas su kombinezonu buvo, po apačia pėdkelnės, kojinės, kelnės ir, žinoma, viršus).…
Mes viking nupirkom
Saulyte 55 parašė:
Mes viking nupirkom
Ar nėra sunkūs? Vienus turėjo sūnus ir nenešiojo. Turbūt sunkiausi iš turėtų, nors ir pažįstama buvo gyrusi.
Užsakiau Superfit.
Nika77 parašė:
Ar nėra sunkūs? Vienus turėjo sūnus ir nenešiojo. Turbūt sunkiausi iš turėtų, nors ir pažįstama buvo gyrusi.
Bent jau musu nesunkus
aura.aurelija20 parašė:
Ar jūsų vaikai irgi nemiega?? Kažkoks kosmosas pamiega 10min ir viskas daryk ką nori neina miegoti 🥲 vakar 30min pamiegojo..
Pas mane lygiai tokia pati situacija. Būna, kad per visą dieną ne valandos neismiega, o vakare lb dažnai prabudineja, bet manau, kad čia su dantuy dygimu susiję 🤔
13 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
9 testuotojų vertinimai