shventoji parašė:
Awrytea , sustumsim tuos vezimelius kazkur per viduriuka arba susirasim koki ''staba'' kad saziningai visom tektu paeit biski![]()
tada gerai,nes aš jau buvau išsigandus
shventoji parašė:
Awrytea , sustumsim tuos vezimelius kazkur per viduriuka arba susirasim koki ''staba'' kad saziningai visom tektu paeit biski![]()
tada gerai,nes aš jau buvau išsigandus
shventoji parašė:
jus jau visos su leliukais ,as viena tik pilvuka dar vis auginu ...faina ,kad turesiu ko paklausinet ir kam ikyret
![]()
aš kol buvau su pilvuku,sakydavau-greičiau pagimdyčiau, tai bent turėčiau ką veikt ir visas siaubas būtų praėjęs,o kai pagimdžiau-norėjau,kad mažius bent vienai naktelei lįstų atgal į pilvą
nu man kol dar tik pati pradzia tai norisi kad greiciau tas pilvukas isdygtu ,nors ir taip jau didelis palyginus kaip 12 savaiteliu ,kad judet pradetu ...
tada kazkaip labiau nescia pasijusiu nes kolkas tai puikiai jauciuosi ,neskaitant alpimu ir miego norejimo
noriu ir greiciau gimdyt ,pajust ta jausma ... noriu pamatyt leliuka greiciau ... o seip man fainiausias amzius vaikiuko yra nuo puses iki dvieju metuku
shventoji parašė:
nu man kol dar tik pati pradzia tai norisi kad greiciau tas pilvukas isdygtu ,nors ir taip jau didelis palyginus kaip 12 savaiteliu ,kad judet pradetu ...tada kazkaip labiau nescia pasijusiu nes kolkas tai puikiai jauciuosi ,neskaitant alpimu ir miego norejimo
noriu ir greiciau gimdyt ,pajust ta jausma ... noriu pamatyt leliuka greiciau ... o seip man fainiausias amzius vaikiuko yra nuo puses iki dvieju metuku
![]()
![]()
mano pilvas irgi labai didelis buvo
priprasi prie pilvuko,paskui pagimdžius labai keista vėl savo pėdas matyti
ir tų judesiukų pilve kažkaip pasiilgdavau...
nors mažiulis viską kompensuoja
na juo,nuo pusės metukų vaikutis jau reaguoja į viska, darosi įdomus, tai amžius tikrai fainas
dabar tai ką čia... dar tik pradeda atkrept dėmesį į barškučius
shventoji parašė:
tagi manau jos shventoji namukas per viduriuka tad te bus ir arti susirinkimo vieta![]()
kurios namukas čia per vidurį?
shventoji parašė:
nu jooo ... seip rimtai as per viduriuka gyvenureikia susirast staba
o seip norejau paklaust ,kur galima ramiai pasivaiksciot su vaikuciu silainiuose ? nes kiek matau tai cia vien blokai ir masinos ,nei centimetro zolytes ,nei medelio kokio ..
![]()
mes tai važinėjam čia prie namų,ant šlaitelio takučiai yra, tik,kad sniegas dar ne visai nutirpęs tai vietom pakrato
o šiandien išvis kelionę turėjom, pirmą kartą taip ilgai lauke prabuvom, iki šilainių poliklinikos keliavom, nes mamai iki soliariumo reikėjo
Awrytea parašė:
mes tai važinėjam čia prie namų,ant šlaitelio takučiai yra, tik,kad sniegas dar ne visai nutirpęs tai vietom pakratoo šiandien išvis kelionę turėjom, pirmą kartą taip ilgai lauke prabuvom, iki šilainių poliklinikos keliavom, nes mamai iki soliariumo reikėjo
![]()
nepatinka man silainiai ,cia nera visiskai gamtos
20 testuotojų vertinimai
5 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai