2017.04.13 09:43 (prieš 9 m.)
Nerijau, kiek laiko jūsų vaikui? Kada pirmą kartą nusišypsojo? Kada pradėjo laikyti galvytę? Gal jau verčiasi ant nugarytės pats vaikutis?
Kodėl jūsų to klausinėju? Nes jūs forume atrašinėdamas į kiekvieną žinutę praleidžiat daugiau laiko, nei skiriat vaikui. Greičiausiai jūs net nežinot atsakymų į šiuos klausimus, nes nepastebėjot to per visas tas bylas, forumus, straipsnius kuriamus ir t.t.
O kada paskutinį kartą pasiūlėt žmonai pagalbos ranką? Kad ji tiesiog galėtų pailsėt. Ar paklausėt, kaip ji jaučiasi DABAR? Ne apie gimdymą, o apie jos dabartinę būseną.
Išjunkit vienai dienai kompiuterį ir skirkit visą savo laiką ŠEIMAI. Pamatysit, žmona jum padėkos