Fathiyah parašė:
Taip tu teisi, neisleido manes![]()
Matyt bloga buvot, neuztektinai laiko vyrui skyret 😊
Fathiyah parašė:
Taip tu teisi, neisleido manes![]()
Matyt bloga buvot, neuztektinai laiko vyrui skyret 😊
Meshka parašė:
Matyt bloga buvot, neuztektinai laiko vyrui skyret 😊
Taip, i have been a baad baaad girl
Nyana parašė:
Man gyvenime patinka tik du dalykai: PAPAI. 😃
Šitas geras😂😂
Fathiyah parašė:
Taip, i have been a baad baaad girl![]()
Super! Viena valanda papais vaikas naudojasi, kita vyras. Visi patenkinti 😊
Meshka parašė:
Super! Viena valanda papais vaikas naudojasi, kita vyras. Visi patenkinti 😊
Vaikui tik 5 min skiriamos, deja 😂😂😂
Fathiyah parašė:
Butent 💃🏻
Vyrui buteli irgi ikisat kaip suprantu?
Fathiyah parašė:
Taip, as stebuklinga 💁♀️🤣 ir man labai idomu tavo nuomone apie kitu nuomone ir apie mane, labai idomu ka apie mane galvoji ir mano poziuri. Taip susitelkiu tavo mi…
aha,taip kaip ir man giliai istrigo tavo visi pamokslai😂
man atrodo cia 🍓 pries gera savaite taip pat vaidino,kaip jai linksma ir smagu kol nepaskendo savo sude ir baigesi linksmybes😂😂😂😂tai cia irgi gali baigtis tiesiog “tusciapapem” 😂😂😂
Fathiyah parašė:
Butent 💃🏻
Buteliuka paruosti ir tai uzima laiko ☺️kitas dalykas, pavalgius reikia panesioti, kad atsirugtu. Tada pakeisti pampersa
man maitinimas krutimi uzimdavo laiko, nes kaskart minimum 30 min skirdavau laiko. O jus va 5 min pakaba ir psio vel laisva, vel mobilu maigau ;)
2 testuotojų vertinimai
5 testuotojų vertinimai
11 testuotojų vertinimai