Fathiyah parašė:
O as tai nesipizdavoju🤣 sedziu ilindus i kampa ir plaukus raunuos, nagus griauziu 🤣🤣🤣
nu is kailio neriesi kad papai butu karunuoti😂bet nu pofik visos tuos papus turi ir tu tikrai neatlieki jokios super misijos maitindama,tu tiesiog vaikui valgyt duodi,o jau kaip ta vaika pamaitinsi tavo reikalas ir nesuk smegenu jei kazkas maitina misinuku ar klijus verda😂nes nu man pvz vienodai kaip tu vaika savo maitini,ir vienodai ka tu apie ta mp ar misinuka galvoji, kaip ir daugeliui cia,manau, jei jautiesi stebuklinga ir kad tavo vaikas stebuklingas nes gauna mp irgi sveikinu,praktiskai Aliste stebuklu salyje😂 gal tu tikrai paklausyk vyro o tai dar per papa gausi😂







