Grižo buvęs vyras

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.10.08 17:20 (prieš 4 m.)

  Laba diena,

  Aš labai norėčiau sulaukti protingų nuomonių ir patarimų.Nežinau kur galima kreiptis tokiu klausimu.

  Vyras sužinojęs kad laukiuosi nepanorėjo toliau su manim gyventi.Išsiskyrėme.Jis išvažiavo į užšeni.Turėjo ten moterį.Aš pasilikau gyventi Lietuvoje.Bendravau su klasioku.Jis sužinojo kad paliko manę vyras neščia ir pasiūlė draugystė.Tikrai jaučiau simpatiją klasiokui,sutikau draugauti.Dabar gyvenam kartu kaip šeima.Klasiokas priėmė mano vaika kaip savąjį.Atrodo viskas good.Gyvenimas super klostosi.Bet kaip čia be problemų?

  Prieš savaitę pasirodė neatsakingas mano sūnelio tėvas su grasinimais ir pretenzijomis.Pareiškė kad darys viską kad iš manęs būtų atimtos motinystės teisės.Nes pagal ji esu neatsakinga,vaiko neprižiūrėnti mama.Dabar kiekvieną dieną atvažiuoja ir stovi po langais.Reikalauja kad atiduočiau jam vaika.Telefonas jau baigia sprogti nuo jo skambučiu.Esu kviečiusi policija du kartus.Bet je net neskuba atvažiuoti.Sako čia yra šeimos problemos,nieko padėti negalim.Bet viena karta atvažiavo,pasikalbėjo su 'tėčiu' na ir kas vis viena tas pats per ta pati.Labai bijau dėl vaikučio ir savęs.Dabar be draugo į lauka neeinam.Nes tikrai bijau dėl sūnelio.

  Tikrai labai laukiu man naudingu patarimų.

 2. Rojus 6 m.

  2014.10.08 17:34 (prieš 4 m.)

  Look. parašė:
  Laba diena,

  Kreipkis i vaiku teises,advokate i teisma netrink zinuciu tik ir turesi irodymus
  Ir bus labai didelis pliusas kad metus nesirupino
  O vaiko jam abejoju ar reikia tiesiog sirsta kad turi drauga

  1
 3. Berniukas 5 m. 10 mėn.
  Berniukas 7 m. 11 mėn.
  Berniukas 14 m. 6 mėn.

  2014.10.08 17:51 (prieš 4 m.)

  Look. parašė:
  Laba diena,

  kviesk ir kviesk policija, ypac jei vakare butu, skuskis, kad jis trikdo tavo vaiko ramybe, vaikas negali pailseti ir panasiai. kreipkites i advokata, jis patars kokiu imtis tolimesniu veiksmu, o del atemimo, tai tegul apsisysina kniupscias is tvarkingos mylincios mamos niekada neatims, tik saugokis vieno, jei kokiu svenciu turesit namie, kad nebutu alkoholio ir isgerusiu zmoniu, nes tada uztikes jis galetu pridaryti bedu. jei vaikas sotus, priziuretas ir mylintis jis nieko nepadarys, nes tures pirmiausiai prisiteisti teise i vaika, nes kiek suprantu jis jokiuose dokumentuose neegzistuoja. o tai labai ilgas laikotarpis ir greiciausiai jam atsibos ir paliks jus ramybeje

  4
 4. Šaunuolė 9 m.
  vyras kaip mūras 23 m. 8 mėn.

  2014.10.08 18:51 (prieš 4 m.)

  Idomu ką jie mano tokiu elgesiu ,rašyk i policija del persekiojimo, grasinimų. O vaikas turi jo pavarde ,ar tavo draugo ar tavo ?

 5. 2014.10.08 18:56 (prieš 4 m.)

  Taigi jis jums svetimas zmogus dabar-ne seimos narys ir policija privalo reaguoti.priimtas istatymas, kad dabar jau policija kisasi i buitinius konfliktus netgi.kai kita kart kviesit sakykit kad ne buves jusu o tiesiog kazkoks vyras trinasi po langais.ir nebendraukit su juo, ypac jei jis agresyvus.
  Truksta zodziu koks netikes vyras.kaip jis drista reikalaut vaiko,jei ji paliko.stiprybes jums, nepasiduokit

 6. Armandas 5 m. 3 mėn.

  2014.10.08 19:41 (prieš 4 m.)

  Kai kviesite policija sakykite, jog yra gresme jusu ir vaiko sveikatai. Privalo tada skubiai sureaguot. Netrynkite jokiu irodymu jog is jums grasina, rinkite kuo daugiau ir duokite i teisma uz persekiojima. Sitaip elgtis negalima

  1
 7. Šaunuolė 9 m.
  vyras kaip mūras 23 m. 8 mėn.

  2014.10.08 19:53 (prieš 4 m.)

  Ar sis pasakojimas tikras, atsiprasau jei ižeidziau jei ką, nes anketa tik para sukurta, tai jei ką sorry! Nes daznai buna isgalvotu .

  2
 8. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.10.08 19:53 (prieš 4 m.)

  Turiu jos žinutės,bet ten jokio grasinimo nera.Trinasi po langais ir skambinėja į domofona sakydamas bjaurybės.Bandžiau užsirašyti jo grasinimus bet nieko nesigirdi.

  O gal galetumėt apšviesti ar kreipiamasi pas jurista gali daeiti iki teismo? Ar čia bus kaip konsultacija?
  Ankoholio nevartoju todėl dzin ar kives jis savivaldybės darbuotojus ar nekives.Nors ir anksti ryte ateis ras tvarka namuose ir sotu,prižiurėta mažyli.

  Vaikutis turi mano mergautinė pavardė.Tėtis vaiko gimimo liudijime nera užrašytas tiesiog brukšnelis.Jis vaikučiui pagal dokumentus yra svetimas žmogus.

 9. Rojus 6 m.

  2014.10.08 20:05 (prieš 4 m.)

  Look. parašė:
  Turiu jos žinutės,bet ten jokio grasinimo nera.Trinasi po langais ir skambinėja į domofona sakydamas bjaurybės.Bandžiau užsirašyti jo grasinimus bet nieko nesigirdi…

  Tada jis jam svetimas zmogus
  Ir gali pilnai kviest policija kad svetimas zmogus grasina

  1
 10. 2014.10.08 23:14 (prieš 4 m.)

  Draugyste ir Meile parašė:
  Ar sis pasakojimas tikras, atsiprasau jei ižeidziau jei ką, nes anketa tik para sukurta, tai jei ką sorry! Nes daznai buna isgalvotu .

  o ka jus manote zmogus turedamas tokias asmenines problemas viesai skelpsis,...as jei tureciau panasia problema tikrai nerasyciau is savo anketos , prasydama patarimo tikrai susikurciau nauja...;)

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras