Katerina777 parašė:
aš tai netikėjau, kad gali praeit atėjus tam tikram laikui, bet viskas praėjo, o nuo 5 mėn prasidėjo dantukai, tai ten ne ką geriau![]()
bet matai, dantukai kas kita, vaikuciui skauda tikslingai, dantuotas bus.
Katerina777 parašė:
aš tai netikėjau, kad gali praeit atėjus tam tikram laikui, bet viskas praėjo, o nuo 5 mėn prasidėjo dantukai, tai ten ne ką geriau![]()
bet matai, dantukai kas kita, vaikuciui skauda tikslingai, dantuotas bus.
Katerina777 parašė:
aš tai netikėjau, kad gali praeit atėjus tam tikram laikui, bet viskas praėjo, o nuo 5 mėn prasidėjo dantukai, tai ten ne ką geriau![]()
Pas mus panasi situacija. Su pilvuku iki kokiu 5 men kankinomes. Tai Espumizanas taip Sab Simplex per kiekviena maitinima. Paskui kaip ir praejo pilvukas, bet zirzaliukas del dantuku prasidejo...
Siuo metu auginam antra pora, tai vaikas isvis nebemiega, net nezinau kas baisiau ar pilvukas ar dantai...
aceit parašė:
Pas mus panasi situacija. Su pilvuku iki kokiu 5 men kankinomes. Tai Espumizanas taip Sab Simplex per kiekviena maitinima. Paskui kaip ir praejo pilvukas, bet zirzaliukas del dantuku prasidejo...Siuo metu auginam antra pora, tai vaikas isvis nebemiega, net nezinau kas baisiau ar pilvukas ar dantai...
va, va...
mums su pilvuku tik pora kartų naktim rėkimų buvo, o su dantim, tai iki šiol būna tokių naktelių
su pilvuku tik dieną kankinomės
monce parašė:
kai viena mama sako,nustojau duot lasiukus ir praejo visos bedos,nu aciu dievui mus mazai kankino.ir jau seniai pamirsta.po silta duso srove galit pabandyt
cia turbut apie mane ?
as irgi isbandziau turbut visus imanomus vaistus kokie tik buvo parduotuvese .. net is ebay uzsisakinejau uz 20 svaru vaistus .. kol laukiau uzsakymo is ebay , sakau neduosiu jokiu vaistu tas kelias dienas .. ar taip ar taip nieks nepadeda .. ir stebuklas , ta pacia diena diegliai dingo , vaikas geras linksmas pasidare , nepakartojamas jausmas kai matai kaip vaikas prasvito ir jo nebekankina skausmai .. po to kai praejo dar buvo gal uzeje 3 kartus .. bet nereikejo ilgai kankintis , tik pamaciau kad riecias , verkia , suduodavau tu uz 20 svaru kur ebay pirkau vaistus , 5-10 min skausmo kaip nebuta , brangus , bet verti savo kainos ..
taip ir baiges mums problemos su pilvuku 2men 1 sav ..
o dantuku bijau kaip nzn ko ...
jau kai db paskaiiciau mamyciu pasisakymus kad tai taip pat baisu kaip pilvukas tai net negera pasidare
skorpioneee parašė:
cia turbut apie mane ?![]()
as irgi isbandziau turbut visus imanomus vaistus kokie tik buvo parduotuvese .. net is ebay uzsisakinejau uz 20 svaru vaistus .. kol laukiau uzsakymo is ebay , sakau neduosiu jokiu vaistu tas kelias dienas .. ar taip ar taip nieks nepadeda .. ir stebuklas , ta pacia diena diegliai dingo , vaikas geras linksmas pasidare , nepakartojamas jausmas kai matai kaip vaikas prasvito ir jo nebekankina skausmai .. po to kai praejo dar buvo gal uzeje 3 kartus .. bet nereikejo ilgai kankintis , tik pamaciau kad riecias , verkia , suduodavau tu uz 20 svaru kur ebay pirkau vaistus , 5-10 min skausmo kaip nebuta , brangus , bet verti savo kainos ..taip ir baiges mums problemos su pilvuku 2men 1 sav ..
o dantuku bijau kaip nzn ko ...jau kai db paskaiiciau mamyciu pasisakymus kad tai taip pat baisu kaip pilvukas tai net negera pasidare
![]()
Laba
Nereikia taip iskarto nusistatyti pries dantukus, pavyzdziui pas mus palyginus diegliukus ir dantukus, tai nera ka lyginti, nes pastebejom kai dygo tik iltinius ir kruminius, o visi kiti isdygo be jokiu temperaturu, slogu, viduriavimu ir baisiu zyzimu
ATARI parašė:
LabaNereikia taip iskarto nusistatyti pries dantukus, pavyzdziui pas mus palyginus diegliukus ir dantukus, tai nera ka lyginti, nes pastebejom kai dygo tik iltinius ir kruminius, o visi kiti isdygo be jokiu temperaturu, slogu, viduriavimu ir baisiu zyzimu
![]()
tai ir sakau , bijau bet tikiuos geriausio
2 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
15 testuotojų vertinimai