Linute-taip nufotkintas vakar
Pupsika-gali but ir dantukai,nors musu irgi nuo keliu menesiu prasidejo visi va panasus dalykai,bet.....o del dantu tai jau mum butu pats laikas
bet jau sitos jo nesamones jau koks menesis-o dantu kaip ner taip ner
mes irgi kamistad ta tepaliuka turim ;)
o mes va laukiam ziniu-vyro puskei snd leido skatinamus ryte ir laukiam kol pranes,kad jau mama...
ruosiames su lukuciu i lauka,bet,kad purskia lauke
aciu uz sveikinimus dar karteli ;)







