Nardymas ir povandeninė fotosesija kūdikiui ir mamytei

• Apklausa

Ar grūdina kūdikius nardymas ?
    Taip (Balsų: 23)
    Ne (Balsų: 1)
    Negirdėjau apie tai (Balsų: 16)
    Nardymo kūdikiui nereikia apskritai (Balsų: 2)
Komentuoti
  1. ROLANDA
    2011.03.30 08:46 (prieš 6 m.)

MARIUKAS 6 m. 3 mėn.
    ŠARŪNIUKAS 11 m.

2011.03.30 08:46 (prieš 6 m.)

sveikos mamytes , mano daktare dave toki lankstinuka su kudikiu povandenine fotosesija , sako ji kad tai labai naudinga vaikui ,kad grudina ,mokinasi plaukti nuo kudikystes,nes jis dar nepamirses kaip nardyti mamos pilvelye kai buvo ka apie tai mastote jus ? gal kuri jau buvot susidurusi su tai ? man tai gana idomiai skamba ta fotosesija vandenyje mamyte tetis ir vaikutis

2. Aušrinė
    2011.03.30 09:01 (prieš 6 m.)

S♥ 7 m. 4 mėn.

2011.03.30 09:01 (prieš 6 m.)

rolanda parašė:

Labas,

Mes su mažyle pradėjom lankyti baseiną, kai jai buvo 1,5 mėn. Mokytis nardyti pradėjo po keleto apsilankymų.
    Kažkaip keistai skamba, kad grūdina povandeninė fotosesija Greičiau, kūdikiui naudingas pats nardymas ir plaukiojimas. Tik nereikia įsivaizduoti, kad vaikutis pats mokės viską daryti. Viskam reikia mamos arba tėčio pagalbos. Vienas pats tikrai nemokės plaukti, o tuo labiau nardyti Norint surengti tokią fotosesiją, manau, apie metus reikėtų treniruotis. Nors mes jau lankom baseiną truputį daugiau nei 6 mėn., bet po vandeniu išbūna tik kelias akimirkas, kol panardinu ir vėl ištraukiu

3. 2011.03.30 09:29 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.03.30 09:29 (prieš 6 m.)

Na, daug kur rašo, kad tai gerai. Bet va, pagal Valdorfo pedagogiką, tai nėra geras sumanymas. Anot jų, tai nenatūralu.

Mano nuomone, reikia daryti tai, kas patinka. Jeigu nori eiti į baseiną, tai pirmyn! Kodėl gi ne? Bet jei tai daryti tik tam, kad vaikiukas užsigrūdintų, pasportuotų ar kitaip patobulėtų, tai, man atrodo, nėra reikalo. Čia tik MANO požiūris į SAVO vaiko ugdymą. Tiesiog aš tikiu, kad vaikas pats iš savęs ir iš gamtos pasiima viską, ko jam reikia. O papildomi ugdymai tėra laisvalaikio leidimo būdas (aš visomis keturiomis už tokį būdą, jeigu tėvams malonu).

4. Aušrinė
    2011.03.30 09:50 (prieš 6 m.)

S♥ 7 m. 4 mėn.

2011.03.30 09:50 (prieš 6 m.)

Silva, o kodėl manai, kad nėra reikalo rinktis plaukiojimo kaip sporto kūdikiui?

5. 2011.03.30 10:00 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.03.30 10:00 (prieš 6 m.)

Sveikos! Daugumai vaikų vandens procedūros yra malonios ir iš tikrųjų teikia naudą - jautresni, įsitempę vaikai atsipalaiduoja, o taikant tam tikrus plukdymo būdus "tinginukai" aktyvėja. Tiesa, tam nebūtina eiti į baseiną - turėdami didesnę vonią galite visa tai daryti ir namuose, kol vaikutis dar visai mažas, o ir grūdinimą pradėti, manau, patogiau namuose. Pati, kaip mama, viešuosiuose baseinuose matau kitas bėdas, todėl nelabai palankiai į visa tai žiūriu. Bet jei esate tikros dėl higienos normų laikymosi ir t.t. - pirmyn.

6. ROLANDA

MARIUKAS 6 m. 3 mėn.
    ŠARŪNIUKAS 11 m.

Aušrinė parašė:
    Labas,

taip tai ten taip ir parasyta kad norint padaryti tokia fotosesija patartina kad leliukas turetu plaukiojimo ygudzius . O jus saunuoles kad lankote manau tikrai pavyks ir panardyti
    As daug kur irgi skaicius kad nuo gimimo reikia pradet tokias proceduras kol kudikis dar turi instinktus isbuti po vandeniu kaip ir mamytes vandenyse tuos 9 men , www.fotonaras.lt mano asmenine nuomone cia tik bet manau kad vaikui sveika bet kas kas tik jam ydomu ir palieka daug yspudziu ,juk neversiu jo zaisti smelio dezej jei jis bijo smelio , o mano dick i vasara tetis mokino plaukti ir nardyti is pradziu isigando kai panardino bet poto kaip jam patiko but panerus net ir be tecio pagalbos atsitupia ir islenda , plaukiojimas ar nardymas ne tik pramoga bet ir raumenys treniruojami ir todel sakoma kad sveika ir nestukem tas baseinas tai kuo kudikis kitoks ?

7. 2011.03.30 10:21 (prieš 6 m.)

Aušrinė parašė:

Nepagalvojau apie Gilemi minėtus tinginukus.
    Bet jei vaikas normaliai juda, manau, jis pakankamai ir taip prisisportuoja. Gi nesėdi prie kompo per dienas Norėjau pasakyti, kad apskritai, man atrodo, nereikalingos papildomos mankštelės, jeigu vaikas normaliai vystosi.

8. 2011.03.30 10:30 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.03.30 10:30 (prieš 6 m.)

Sveikos, na as manau tai labai gera ir idomi ideja
    As taipat planuoju pradeti eiti su vaiku i baseina
    O nardimai manau ne tik kad grudinimas vaiko taciau vaikui paciam tai labai patinka.Mano mama mane vaikysteje taipat daug vedziodavo i vandenis, maudemes daug plaukiojom, nieko neijojom buvau uzsigrudinusi.Taciau dabar visa tai dingo bijau ir panerti ir normaliai plaukti

9. 2011.03.30 11:44 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.03.30 11:44 (prieš 6 m.)

Kartais tėveliai "persūdo" ir lekia į mankštas, prašo masažiukų, dar važiuoja į baseiną, jau nekalbu apie papildomą ugdymą įvairiose mokyklėlėse. Kai kurie galvoja, kad kuo daugiau, tuo geriau... Visur svarbus saikas - kartais pernelyg persistengę galite ir nelabai pageidaujamų rezultatų sulaukti...

10. 2011.03.30 12:06 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.03.30 12:06 (prieš 6 m.)

Mes irgi nuo 1,5 mėn. pradėjom lankyti baseiną, einam du kartus per savaitę. Mažylei labai patinka ir nardyt po truputi pratinamės. Vaikutis tikrai nuotikingas būna ugdosi ir bendravimo įgūdžius, nes jei yra šalia vaikų tai juos stebi, nes pakalbint dar nelabai išeina

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras