Sodros ligos išmokos nėštumo metu (ne NGA metu)

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.11.04 21:22 (prieš 6 mėn.)

  Sveikos.
  Susidūriau su gana įdomia situacija.
  Naujame darbe įsidarbinau liepos 3 diena. Prieš tai dirbau ištisai 5 metus. Biuletenių nesu turėjusi. Apie nėštumą sužinojau rugsėjo pradžioje. Nuo rugsėjo 18 dienos biuletenis, lovos režimas. Ir jis tęsiasi iki šiol. Užpildžiau Sodros puslapyje ta forma dėl ligos pašalpos. Spalio 14 dieną buhalterė pateikė duomenis apie mane už rugsėjo mėnesį Sodrai. Tačiau iki šiol jokiu išmokų negavau už rugsėji. Skambinau praėjusį pirmadienį į sodra, tai užregistravo mano atvejį ir sakė perduos vadovybei o kai sužinos - paskambins man.
  Penktadienį parasiau į darbovietę ir pasakiau, kad pateiktų už spalio mėnesį apie mane duomenis. Ir paminejau, kad negavau už rugsėjo mėnesį pinigėlių. Tai man pradėjo aiškinti, kad aš ir negausiu is Sodros nieko, nei už rugsėji nei už spalį. Nes Ale bandomuoju laikotarpiu išėjau į biuletenį.!!! Nu siaubas kažkoks. Bet gi taip būti negali.. Aš dirbu. Moku pinigus valstybei.. Nu žodžiu likau aš nesupratusi.. Nu kaip taip gali būti.. Juk ir už gydymą reikia mokėti. Ir už maistą mokėti. Ir už viską kitką.
  Ar niekas nesate susidūrę??

 2. Justina 7 m. 9 mėn.
  Kamile 10 m. 8 mėn.

  2018.11.04 21:29 (prieš 6 mėn.)

  Ismokama per 17 darbo dienu po visu dokumentu pateikimo dienos, spalio 14 d buvo sekmadienis, na jeigu dirba buhaltere ir sekmadieniais, tai per 10 d.d turejo buti sprendimas, tada paskaiciavimai ir per 7 d.d ismoketi turi. Ar cia buhaltere tik sodraj perdave informacija apie jusu darbo uzmokesti? Nes cia ne tas pats, turejo sodraj reikiama forma nusiusti, tai gal nenusiunte, todel ir negaunat!?
  Jus ziurejot savo sodros paskyroj ar yra sprendimas prie mano ismokos?
  Viska gausit, tegul nenusisneka.

 3. V. 7 m. 10 mėn.
  T. 8 m. 10 mėn.

  2018.11.04 21:37 (prieš 6 mėn.)

  Priklauso Jums išmoka tikrai. Tik va spėju darbovietė nesutvarkiusi popierių. Pasijunkite į savo paskyrą ir pažiūrėkite ką rašo SODRA

 4. 2018.11.04 21:39 (prieš 6 mėn.)

  Rasyte12 parašė:
  Sveikos.
  Susidūriau su gana įdomia situacija.

  Sodra sumokės jeigu turite stažo ir pertrauka tarp darbų yra nedidele. Darbdavys už pirmas dvi dienas gali nesumokėti nes galimai nesutampa darbo grafikas...
  Skambinkite I Sodra ir aiskinkites. Sėkmės ????

 5. 2018.11.04 21:40 (prieš 6 mėn.)

  avietuke parašė:
  Priklauso Jums išmoka tikrai. Tik va spėju darbovietė nesutvarkiusi popierių. Pasijunkite į savo paskyrą ir pažiūrėkite ką rašo SODRA

  Pritariu Jūsų nuomonei. Sodros savitarnos matosi visa informacija apie paskirymus

 6. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.11.04 21:45 (prieš 6 mėn.)

  [email protected] mama parašė:
  Ismokama per 17 darbo dienu po visu dokumentu pateikimo dienos, spalio 14 d buvo sekmadienis, na jeigu dirba buhaltere ir sekmadieniais, tai per 10 d.d turejo buti …

  Uoj. 15 diena nusiuntė duomenis. Atsiprašau. Nusiuntė ta spec. Forma kurios reikia.
  Tai va ir aš pagalvojau, kad dar tos dienos nepraėjo. Nes 10 d. D. Tai realiai dvi savaites. O dar 7 dienos kol perveda..
  O į sodra prisijungus tai ir rašo, kad spalio 15 diena darbovietė pateikė nedarbingumo forma apie mane. Bet jokiu sprendimu dar nėra priėmę, nes nuėjus į mano išmokas, nieko nerašo. O aš tikėjausi bent sprendimą pamatyti.. Tai kai paskambinau pirmadienį, ta pati konsultante man sako, kad viskas apie jus pateikta. O kodėl negauna sako aš nežinau. Tai sako as pateiksiu rasta apie jūsų atvejį. Ir kai žinosiu, paskambinsiu..
  Siaip jeigu nepertraukiamas nedarbingumas, buhalterė turi kas 14 dienu pateikti šitą forma... Tačiau mano buhalterė taip nedaro..

 7. 2018.11.04 21:49 (prieš 6 mėn.)

  Rasyte12 parašė:
  Uoj. 15 diena nusiuntė duomenis. Atsiprašau. Nusiuntė ta spec. Forma kurios reikia.

  Daug kas taip nedaro. Seniau buhalteres teike kas savaitę tai Sodrai nepatiko nes skaičiuoti daug reikia tai pakeitė sistemą.

  Dabar teikia kartą į mėnesį kartu su mėnesiniu pranešimu ..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras