2017.10.09 21:19 (prieš 8 m.)
vigu parašė:
Prieš du mėnesius gimė mūsų dukra, po gimdymo su vyru neturėjom lytinių santykiu. Šiandien diena prigulem pagulėt ir vyras užsiminė, kad gal galim 'kažką nuveikt' i…
Bijojo dauguma mergaiciu cia rasanciu ?? as oati labai norejau pabandyti, bet labai bijojau. Su vyru niekada nesnekedavom nei apie lytinius santykius, nei apie kazka panasaus, o pries pabandant, pasnekejom, aptarem, ir pasibandem, ir viskas gerai, aisku hormonai neatsistate dar, ne taip norisi kaip pries tai, bet jau po jauciu kd po truputi atsistato ? pasibandylit, jei skaudes, pabandysit kita karta ?