Linexia parašė:
lauksim pasakojimo kaip sekesi![]()
siandien baisu...:))))) uzmigo,bet dieve brangus...:)))))) sunki pradzia....pristumiau jos lovyte prie savo atsiguliau ir ja paguldziau tai sviesu ji kuiciasi zaidzia,,,zodziu per pusvalandi jokio postumio,nu galvoju gulesim tol kol uzmigsi,vis uzkloju,paguldau tai siuto siuto...matomai namie ramu,mato kad as guliu uzmigo per kokias 40 minuciu,kol kas ir dabar miega...:))))) rytoj bandysiu taip pat....aisku nervina ,nes zinau,kad pasupus vezime 5 minutes ir as laisva...bet ka daryt...bandysim taip..kelias dienas po to viena reiks bandyt palikti....:))))









