gelmius parašė:
Kazakaip zinai literatura irgi apie ta karves piena nieko dodro neraso, bet pagalvojus gerai mus pacius tevai kazkaip panasiai augino su pienukais, klijukais ir pan, tai uzaugom sveiki, gyvi ir ne is kelmo lauzti. Manau jei mamyte galvoja jog pienukas gali pakeisti misini tai jai spresti. Juolab juk nuvirna sake. Belieka suprasti kad toks zmogaus spredimas ;)
Iš dalies sutinku,kad taip mus augino, bet kai mus augino produktai buvo sveikesni. Aš ir pati jau mišiniu maitinu, nes mažasis tinginys nebeiima kruties, o su kiekvienu nusitraukimu mažėja. Jaučiu dėl streso čia kokio ar dėl ko, tas pienas dingsta. Iš pradžių jaučiausi prasta mama dėl to, bet juk nepasirinksi... Todėl ,manau, kad mišinukai dabartiniams vaikams labiau ekologiški daromi , nei karvės pienas.
. cia yra jusu gyvenimai ir nei viena neturi teises aiskinti kaip jums juos gyvent. Tik jus pacios zinot kaip jums elgtis ir ka daryt, kad jusu maziukams butu viskas kuo geriausiai. Niekas kitas i jusu kaili neilis, o liezuviais plakti visi moka. Stiprybes jums ir neeskite taip saves del to, kad neturite pienuko, uzaugs ir ant misinuku ne ka prastesni vaikuciai, pamatysit







