raudni parašė:
Laba, gal ir mane laikysit, kad pavydziu... as tik draugiskai noriu patarti nesodint vaiko, kad or kaip jis noretu, visi gydytojai jums pasakys yra normalu ir ankst…
Konsultavausi ir as , pazystam tikrai geru specialistu , ir jie man 100% pritare kad nereikia vaiko augint pagal knygas ,zurnalus ,statistikas bei gydytojus , nei vienas is ju geriau nezinos koks yra mano vaikas . Vienas specialistas pasake kad dideene zala yra jam draust sedet kadangi jis visvien pats riesis ,kels galva pecius bei nugara ,o tai darydamas gali pazeist stuburiuka ;) As augindama savo vaika pasikliauju tik savimi bei tik auksciausio lygio specialistais kurie visu pirma atsizvelgs i mano vaika ir tikrai nepasakys kad anksti ir nereiketu leisti jeigu mano vaikas tam pasiruoses ,jam jau laikas bei pats to reikalauja








