2018 m. lapkričio stebuklai ❤

Komentuoti
  1. 2019.07.11 19:08 (prieš 1 sav.)

jurgita1987 parašė:
    Jau 2sav taip pas mus ir sudocrem nepadeda.Kas cia gali buti?

Pabandykit dermatylon paste maniskiui per kelias d suveikia o buvo net blogiau. Ir dazniau be psmpio laikyti

2. 2019.07.11 19:19 (prieš 1 sav.)

jurgita1987 parašė:

Aš galvoju alergija pampersams dažnai keisti arba kuo dažiau be pampio laikyt maziuka. O daktaryte israsytu koki tepaliuka

3. 2019.07.11 19:39 (prieš 1 sav.)

jurgita1987 parašė:

Gali būt ir kontaktinis dermatitas. Apsilankykit pas alergologę gal vaikas kažkam alergiškas ir taip sureagavo kažkas. Arba pabandykit vaistinei nusipirkti priešgrybelinio tepaliuko Clotrimazonas, lyg 🤔 mes naudojom, kai nuo viduriavimo buvo išžaizdojus net šikutė. Daktarė liepė naudot, nes buvo įsitikinusi, kad jau įsimetęs grybelis. Nes iš alergologo, geriausiu atveju, gausit rekomendaciją įsigyti kremo dermatito pažeistai odai, arba hormoninio, steroidinio tepalo 😅 jie tikrai "užgydo" bėrimus, tik nesprendžia priežaščių

4. 2019.07.11 20:40 (prieš 1 sav.)

Sveikos, gal mamyčių tarpe atsiras tokių, kurios augina nemiegalius? Mūsiškis pradėjo šliaužiot ,išmoko pats atsisėsti, tai dabar siaubas, visiškai nebemiega. Migdau po 2-3 val ,o jis nuolat malasi, pyksta ir niekaip neužmiega. Būna, kad per visą dieną pamiega tik kartą kokią valandą, nora keliasi visad 6 ryto ir miegot eina po 21val...Jokie anksčiau veikę metodai , ritualai ir net viburcol žvakutės ar lašiukai...🤯🙉🙈 Gal kam nors tokia pat situacija? Kaip tvarkotės?

5. 2019.07.11 20:51 (prieš 1 sav.)

Linii parašė:
    Sveikos, gal mamyčių tarpe atsiras tokių, kurios augina nemiegalius? Mūsiškis pradėjo šliaužiot ,išmoko pats atsisėsti, tai dabar siaubas, visiškai nebemiega. Migda…

O jis buna nervingas, kai tiek mazai pamiega?

6. 2019.07.11 21:24 (prieš 1 sav.)

initelee parašė:
    O jis buna nervingas, kai tiek mazai pamiega?

Dienomis linksmas ir labai aktyvus, bet būna kad išbūdrauja 5-6 valandas tai pradeda darytis baisiai irzlus, nes akivaizdžiai nori miego, bet niekaip neužmiega.

7. 2019.07.11 21:25 (prieš 1 sav.)

Linii parašė:
    Sveikos, gal mamyčių tarpe atsiras tokių, kurios augina nemiegalius? Mūsiškis pradėjo šliaužiot ,išmoko pats atsisėsti, tai dabar siaubas, visiškai nebemiega. Migda…

Man labai panasiai,ismomi isikibes i lovele atsistiti,tai vaje..man buna kad ir nakti pradibudina ir stojasi🙈😁ryte kyla su gaidžiais 6val,per diena labai neramus,galvoju gal dantukai nori kaltis,nors iki siol nei vienas neprasimusa,miegot užmiega gal 1-2kartus,o nakciai irgi vos užmiega 21,buna 22val,tai va taip ir gyvenam...reikia laukt permainu..Nes issekusi jauciuosi labai...Apie kokia namu ruosa net nekalbu🙈

8. 2019.07.11 21:28 (prieš 1 sav.)

skaidrica parašė:
    Man labai panasiai,ismomi isikibes i lovele atsistiti,tai vaje..man buna kad ir nakti pradibudina ir stojasi🙈😁ryte kyla su gaidžiais 6val,per diena labai neramus,ga…

O jums kada prasidėjo visas chaosas? Anksčiau buqvo ramus leliukas?

9. 2019.07.11 22:16 (prieš 1 sav.)

Linii parašė:
    Dienomis linksmas ir labai aktyvus, bet būna kad išbūdrauja 5-6 valandas tai pradeda darytis baisiai irzlus, nes akivaizdžiai nori miego, bet niekaip neužmiega.…

Gal jus praleidziat ta momenta kai jis noretu jau miego, o tada jau tikrai sunku uzmigdyti kai jis pervarges. Gal pavyktu labiau sekti kada jis jau rodytu pirmus zenklus miego norejimo?🤔 nes jeigu jau po 5val buna irzlus reiskia pervargsta, bandet gal ant gimnastinio kamuolio sokinejant migdyti? Deja, bet man tik taip pavyksta vaika uzmigdyti, kitaip niekaip, isskyrus masinoj😄

10. Arijus 7 m. 11 mėn.

2019.07.12 03:43 (prieš 1 sav.)

Juljana27 parašė:
    Arba gal kokią alergoja pampersams 🤔

Pampersus visada naudojam tuos pacius.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras