FeelinGood parašė:
Čia kiekvienas gydytojas vis kitaip pasako. Mažesnio miestelio pediatrei mūsų vaikas parodinis, viskas gerai, o liežuvio kaišiojimas tiesiog normalus dalykas, o jau…
Musu irgi mazoji gana daznai pavalgius kaisioja liezuvi, as neturejusi bedu su skydliauke niekada, net nebuvo minciu, kad blogai cia.. Liezuvis irgi baltas, bet cia nuo pienuko, jokiu pienligiu neturim







