2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.08.21 07:51 (prieš 2 mėn.)

Bahirri parašė:
    Maniske neima soskes ne uz ka. Bandem 4 skirtingas, netiko ne viena.

Mes irgi 3 pakeitėm soskes, kol viena tiko, išbandykit "nuk". Bandėl chico, bandėm avent, o pasiteisino "nuk". Ji labai lengva, spenelio formos, mūsiškiui tiko, turim 3 ir visas žinda. Aišku tik tada kai nori, nes irgi kartais spjauna

2. 2018.08.21 07:53 (prieš 2 mėn.)

O as dar nenumeciau tiek kiek noreciau pries nestuma sveriau 61kg, bet buvau visa kieta, lasiniu nebuvo. Gal menesio laiko nestume prasidejo juodas vemimas per kuri numeciau iki 54kg ir cia per menesi laiko. O po to per visa nestuma priaugau iki 72kg ir tik pagimdzius numeciau iki 64kg. Ir ka, stop, viska laikosi, kojos kaip tesla, celiulito kalnas.. pilvas susitraukes bent, atrodo lad net nescia nebuvau. Be to, gal kuri zino ar yra girdejusi ar kaune yra treniruotes mamytes i kurias gali ateiti su leliukai? Nekalbu apie sporto klubus, bet kalbu apie tokius uzsiemimus kur tiesiog stiprina raumenu mase, o treniruotes metu esant reikalui buu galima ir vaikeli pamaitinti ar pampi pakeisti.

3. 2018.08.21 08:17 (prieš 2 mėn.)

cijjurgita parašė:
    Ar yra mamyciu, kuriu vaikuciai netoleruoja laktozes? Kaip pasireiske? Kaip istyrete? Ka naudojate?

laukiamlabai parašė:
    Man irgi idomu kaip tas pasireiskia ir tt

Kunelis gali buti pabertas mazais taskiukais, ant veiduko atsirasti issauseje plotai, ypac kaktos srityje. Skruostai taip pat issauseje ir paraude, kaip alergija. Taip pat kai leliukas leidzia dujas truputi skystai ikakoja. Ir jei taip daugumoje pampersu neprikakota, bet keli lasiukai skysto kakucio.

4. 2018.08.21 08:48 (prieš 2 mėn.)

Nuspirkau pankoliu pagert bet kol kas as pati ja geriu gal kiek leliukui nukeliaus per mane

5. William Benedict 6 m. 9 mėn.

2018.08.21 08:50 (prieš 2 mėn.)

Soniaa parašė:
    Pamatytu mano babulytė, ką jūs čia kalbat. 😀 Baigia mane iš proto išvaryti už tai, kad vaikui soske duodu. Jai depresija, insultas ir t.t, nes va proanūkas bus švep…

Oj tos babulytes ;) tiesos yra , Bet cia jau tokie kraštutinumai Juk , neželės tos soskes iki triju metu 24 Val per para Nu kiekvienam savo , pagal bobulytes gali tada ir vystykim vaikus iki puses metu

6. 2018.08.21 09:01 (prieš 2 mėn.)

AgneHill parašė:
    Oj tos babulytes ;) tiesos yra , Bet cia jau tokie kraštutinumai Juk , neželės tos soskes iki triju metu 24 Val per para Nu kiekvienam savo , pagal bobulytes gal…

Būna vaikų kurie tikrai ilgai soskes traukia. Kaip ir su sauskelnėmis ilgai vaikai būna. Kiekvieno tėvų įdirbis į tai. Man nenormalu jai vaikas būdamas 3m dar su pampersais vaikšto. Kaip soskes, max iki 2m.

1
  7. 2018.08.21 09:21 (prieš 2 mėn.)

AgneHill parašė:
    Oj tos babulytes ;) tiesos yra , Bet cia jau tokie kraštutinumai Juk , neželės tos soskes iki triju metu 24 Val per para Nu kiekvienam savo , pagal bobulytes gal…

Taip, taip ir dėl vystyklų moralus klausau!😀 liepė triusikėlius apmaut ir tegul guli leliukas.. 🤔 nu kažin ar vaikui būtų patogu apsisisiojus miegoti, o ir kvapelis nekoks.. 🤔

8. William Benedict 6 m. 9 mėn.

2018.08.21 09:25 (prieš 2 mėn.)

la mour parašė:
    Būna vaikų kurie tikrai ilgai soskes traukia. Kaip ir su sauskelnėmis ilgai vaikai būna. Kiekvieno tėvų įdirbis į tai. Man nenormalu jai vaikas būdamas 3m dar su pa…

Tai ir Sakau -cia kraštutinumai nereikia galvot , Kad oj naujagimiui soske duoda tai pipiec dabar ciulps iki penkiu metu , Dantys atsikis ir tt . Beje , mano tėvai kiek apsileidę buvo ir niekaip neismušo man soskes iki pat trijų metu !!! As net pati prisimenu tokius momentus , kaip jie prakirpdavo soske arba įmesdavo i laužą gamtoj ... o paskui vėl duodavo naują nebeištėrę :))) laime , dantys lygutėliai be jokių pagalbiniu priemonių ir sakandis taisyklingas , tai va ...

9. Emilija 11 m. 6 mėn.

2018.08.21 09:44 (prieš 2 mėn.)

Labas rytas, šiandien buvom pas gydytoją pirmą vizitą. Taigi per mėnesiuką priaugom 1,5 kg, ir paaugom 6 cm.

7
  10. 2018.08.21 09:54 (prieš 2 mėn.)

agnirenn parašė:
    Pirkau tokį, tik pirkau dėvėta MM, dabar toycity žiūriu akcija jiems. Kol kad net be žaislo naudoju vien ta snypstuka isemusi, patogu bet kur nusinešti

Aciu!

fica parašė:
    Mes irgi 3 pakeitėm soskes, kol viena tiko, išbandykit "nuk". Bandėl chico, bandėm avent, o pasiteisino "nuk". Ji labai lengva, spenelio formos, mūsiškiui tiko, tur…

O pirkot nulines? Nes as mastau, kad mes per dideles bandom turbut..vyras pirko nuo 0 iki 5men, jinai nuo ju ziaugcioja.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras