2018 m. rugsėjo mažiausieji

Komentuoti
  1. 11 m. 7 mėn.

2019.05.04 10:14 (prieš 1 mėn.)

Laima0121 parašė:
    Mano berniukas nei is tolo neima koses, visokias isbandziau, bet veltui... Nakti keliasi gal 5 kartus, kad gauti MP - tai labai sekina.. Kitos mamytes matau raso, k…

bandykit duoti gabaliukais.

2. 2019.05.04 10:46 (prieš 1 mėn.)

Oka3 parašė:
    bandykit duoti gabaliukais.

Tai bandau duoti gabaliukais... Bandau ir paciam duoti atsikasti, kad tik sudominti-bet tik paragauja ir tuo baigiasi.. Na gal su laiku ir pats nores rimtesnio maistuko

1
  3. Berniukas 6 m. 6 mėn.

2019.05.04 15:51 (prieš 1 mėn.)

Zivile34 parašė:
    Labas rytas, mamytės,
    Aš ne į temą, bet labai atsiprašau, kad parašiau jog mano sūnelis nuo 2.5 m pilnai…

Maniškis 3 m. 2 mėn. dar nė nekalba :))

1
  4. Berniukas 6 m. 6 mėn.

2019.05.04 15:54 (prieš 1 mėn.)

Laima0121 parašė:
    Tai bandau duoti gabaliukais... Bandau ir paciam duoti atsikasti, kad tik sudominti-bet tik paragauja ir tuo baigiasi.. Na gal su laiku ir pats nores rimtesnio mais…

Aš duodu gabaliukais, kažkaip pasiteisino. Ir duodu pirštais, ne šaukšteliu. Dantų neturi, bet ir nespringsta

1
  5. 2019.05.04 17:47 (prieš 1 mėn.)

Ar yra vaikuciu kurie diena miega jau tik viena kart?

6. 2019.05.04 17:51 (prieš 1 mėn.)

Inguliuxx_ parašė:
    Ar yra vaikuciu kurie diena miega jau tik viena kart?

Maniškis vis dar tris kartus numinga retom dienom 2 kartus. Kazkaip atrodo dar per mazas tik karta miegot 🙂

1
  7. 12 m. 1 mėn.
    18 m. 5 mėn.

2019.05.04 23:40 (prieš 1 mėn.)

Cowgirl parašė:

Na ir šaunu. Ateis laikas ir kalbės, viskas gerai, dauguma vaikiukų tokie, sūnaus grupėje iš 17 -kos trimečių aiškiai kalba gal tik kokie 5 vaikeliai! Kai pradės šnekėti sakysit oja oja visas draugių paslaptis išpasakoja tėčiui 🙈😂😗

2
  8. 2019.05.05 08:57 (prieš 1 mėn.)

Sveikos! Ar yra kieno kudikis dar nesivarto? Mano suneliui jau 8 menesiai, o dar nesivarto... Kazkaip visi aplinkui tik "nesijaudink, prades", bet man jau kazkaip nenormalu atrodo... Gal kam buvo taip? Ka daret?

9. 2019.05.05 09:31 (prieš 1 mėn.)

MVL1 parašė:
    Sveikos! Ar yra kieno kudikis dar nesivarto? Mano suneliui jau 8 menesiai, o dar nesivarto... Kazkaip visi aplinkui tik "nesijaudink, prades", bet man jau kazkaip n…

Mes kai buvom mažesni lankėm mankšteles, tiesiog, kad žiogas stipresnis būtų 😊
    Tai pagrindinis pratimas vartymuisi yra kai vaikas guli ant nugaros užkryžiuoti kojytę ir vaikas stengiasi verstis, galima padėti užpakaliuką užsukti. Siūlyčiau pačiai daugiau taip su mažiuku daryti, parodysit ir padėsit daug kartų, supras ir tada pats bandys 😉

10. Aretė❤❤️ 9 mėn. 4 d.
    Džiuginta❤❤️ 3 m. 3 mėn.
    Tajus ❤❤️ 4 m. 6 mėn.

2019.05.05 12:46 (prieš 1 mėn.)

Cowgirl parašė:

Mano 4-metis dar aiskiai nekalba o 3-mete irgi taippat kaip brolis, Savo kalba varo tik labai sunku kai nesupranti kartais ju. Ryt su vyresneliu vaziuosim i panevezi pas neurologe, ziuresiu ka ten sakys... Nes seimos gyd sake 4 m vakas turi jau kalbet aiskiau, Dziuginta irgi kalbetu manau, bet va kopina viska nuo brolio

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras