Laiminga1234 parašė:
Buvau 3 paskaitose, visos paskaitos uztruko 2 val+ gimdyklu apziura, jeigu ka domina
![]()
gimdysit santariskese? esat susitarus gal su priziurinciu gyd?
Laiminga1234 parašė:
Buvau 3 paskaitose, visos paskaitos uztruko 2 val+ gimdyklu apziura, jeigu ka domina
![]()
gimdysit santariskese? esat susitarus gal su priziurinciu gyd?
Gretamargareta parašė:
Sveikos, turiu klausima, ar tas kurios pirma karta turejo cp, si karta siunte i ta perinatalogijos centra del gimdymo plano sudarymo?
Mano pirmas cp buvo, tai si karta mane siunte i Kauno klinikas rizikingu nestumu kabineta ir tiek.
Gretamargareta parašė:
Sveikos, turiu klausima, ar tas kurios pirma karta turejo cp, si karta siunte i ta perinatalogijos centra del gimdymo plano sudarymo?
siunte mane,israse irasyta,siuloma nepernesioti ir suejus 39 savaites uzbaigti nestuma
DovilėAp parašė:
Mano pirmas cp buvo, tai si karta mane siunte i Kauno klinikas rizikingu nestumu kabineta ir tiek.
Ir ka jum sake ar leidzia gimdyt paciai?
ingucka parašė:
siunte mane,israse irasyta,siuloma nepernesioti ir suejus 39 savaites uzbaigti nestuma
O uzbaigti tai cia cp ar leidzia paciai?
Nyana parašė:
Tai kad jusu terminas lapkričio 8, kodėl už 4 dienų?🙄</blockquot
NyanaČia pagal daktarus
o aš čia neteisingai kažka įvedus 🙏😊
Gretamargareta parašė:
Ir ka jum sake ar leidzia gimdyt paciai?
Indikaciju cp nera, laukti iki 41sav, jei neprasides gimdymas savaime, toliau spresti del gimdymo plano. Planuoju gimdyti pati, ziuresim kaip cia bus.
Gretamargareta parašė:
O uzbaigti tai cia cp ar leidzia paciai?
dar nezinau,kai nuvaziuosiu turi gydytojai nusprest
4 testuotojų vertinimai
12 testuotojų vertinimai