Laiminga1234 parašė:
Mamytės, o kaip jums su svoriu? Man per dvi savaites tik +200 g. Valgau tikrai daaaug, bet nesuprantu, kodėl čia taip. Pagal nėščiųjų svorio skaičiuoklės tą lentelę…
To paties atėjau paklausti, nes šiandien turėjau pasisverti ir matau, kad tik +200g ir labai keista, nes valgau tonom, nors ne saldumynus ir ne naktį, bet tikrai savęs nekontroliuoju ir dar babyshower turėjau šeštadienį, tai ten išvis kiek privalgiau 🤨🤨🤨 labai įdomu..








