toffifi parašė:
Oho, aš bandau sustabdyt slogą, o čia paskiria vaistus kurie ir taip skystina..
Stabdyt slogos nereikia, reikia, kad viskas isbegtu, tai gal ji su ta mintim ir skyre, bet jei ir taip beganti sloga, tai nera tikslo ten dar skystinti, nepagreites procesas vis tiek :/ Kaip tik kazka gal reiktu sutraukiancio praplovams naudoti, nu tarkim va juros vandeni ir inhaliacija juros vandeniu, bet svarbu tada ir patept nosyte kazkuo, kad drekintu, nu zodziu nepersistengt. Bet skogos maziems vaikams tai yra tragedija 🤦♀️🤦♀️🤦♀️ net prisimint nenoriu, labai ilgai trunka










