2022.12.12 23:24 (prieš 3 m.)
pinkz parašė:
Mamos maitinancios mp. Pasidalinkite kaip ir kur maitinate vaikus mieste? As jauciu baime vaziuot ilgiau i miesta jei reikes maitinti kazkur viesai. Visad stengiuos…
Maitinu is kruties, kam nepatogubtegul neziuri😅 o seip tai ta kruti kuria maitinu, tai pridenhiu kuo daugiau megztuku ir tiek. Arba uzsimetu nuo peties ant vaikiuko platu salika ir niekas nemato ir paciai jauku. Kazkaip nkd nepasitaike, kad vaika tektu maitinti parduotuveje, nes vaziuodavom kai miegodavo, o miegodavo 3val.
Lor@ parašė:
Sveikos. O kaip jūs darot dėl miegelio ir maitinimo, ar žadinat kas 3h valgyt jei vaikutis miega ilgiau ar leidžiat miegot kiek nori?
Nezadinu.
Monūki parašė:
Sveikos mamytes❤ o jusu vaikai jau akytemis seka zmones/daiktus/zaisliukus?🙂 ir ar jau laiko galvyte?
Jau seka,ypac seka barskuti juodai balta, tai skambini ir vedzioji i kaire i desine, tai galvyte sukioja, daug sypsosi, kalbinti bando jau😊 dedu ant kilimelio lavinamojo, tai jau zaisliukus ziurineja. Galvyte jau laiko neblogai, bet jis gan stiprus nuo pat pradziu buvo, mano akimis😁
Deity parašė:
Kaip augat? Kaip skiepai? Ar visus ėmėt? Gal kas skaidėt per kelis vizitus? Nes labai nenoriu ir lašiukų ir dviejų dūrių per vieną lartą 😢 man atrodo daug... organi…
Galit prasyti kad skiepintu kita karta, tikrai sutiks gyd, nemanau kad sutiks. Na gal ir ne dzin bus daktarei, bet taip, pati prisiimate atsakomybe uz salutinius veiksnius (cia ir yra didziausia nesamone, lb apmaudu del to). Mes pakolkas neemem nei vieno skiepuko.
Saulutė2022 parašė:
Sveikos mamytes kur perkat zindymo liemeneles? Ir kaip maitynat viesose vietose?
As lidle pirkusi dar nuo pirmagimes turium bet jau prastokai atrodo ir issitampe visos😅 tai 4dieni maciau vel Lidle pasilpido maitinancioms, biski brangokos, bet ka darysi😁