Kadangi vienoje temoje užvirė šioks toks apsišaudymas šiuo klausimu, norime išsakyti savo "oficialią" nuomonę šiek tiek iš šalies. Taigi...
Mes suprantame, kad rašyti su visais paukščiukais, taškais ir nosinėm gali būti keblu, ypač mamoms gyvenančioms užsienyje ar besijungiančioms prie puslapio mobiliu telefonu. Mes nemoralizuosime nei dėl lietuvybių, nei dėl šiurkščių gramatinių klaidų (tačiau pasiliekame teisę jas taisyti forumo temų pavadinimuose).
Tačiau turėtumėte suprasti, kad taisyklingas rašymas yra naudingas jums pačioms, pavyzdžiui, turime tokį pastebėjimą iš puslapio statistikos: skelbimai, kurių pavadinimai (antraštės) parašyti be gramatinių klaidų yra gerokai dažniau skaitomi nei skelbimai su klaidomis. Nors tai atrodo nereikšminga smulkmena, ji padidina pasitikėjimą. Juk neitumėte pas gydytoją, kuris nesugeba rašyti taisyklingai. Ką galvotumėte apie mokytojus, kurie rašo su klaidomis?
Nors tai nėra egzaminas, ir nėra mokykla, mes norėtume, kad forumo lygis kiltų į viršų, o ne ristųsi žemyn ir primityvėtų. Tiek kalbant apie elementarią gramatiką, tiek apie bendravimo kultūrą apskritai. Kelkite sau aukštesnius reikalavimus – juk vaikai ima pavyzdį iš jūsų!
Ačiū visoms, kurios prie to prisideda (ar prisidės ateityje).
Linkėdami tobulėti,
Tėvų Darželis





Ta proga ir aš įsijungiau lietuviškas raides





