Lūšiukė parašė:
manau ji motyvuoja tai, kad toks mokymas butu laisvu grafiku, daugiau i vaiko norus atsizvelgiant o ne taip, kaip mokyklos vadovai sudesto pamokas visiems vaikams :…
Galima rinktis maza mokykla, ten mokytoja pati susideda pamokas, atsizvelgdama i vaiku poreikius, o ne vadovas. Ir is vis, galima pateikti kiek nori argumentu, zmogus tiesiog uzsispiria ir laikosi savo, neidomus nei specialistu patarimai, nei zmoniu dirbanciu su vaikais,o dar sako ,kad mes "negirdim" kas mums sakoma
Galima pasirinkti mokykla, mokytoja (pagal rekomendacijas), jau pradinese ko tik negalima padaryti, tai as nezinau. Situacija keiciasi isejus i penkta klase,ir gana stipriai. Dar pasikartosiu, esant galimybei pasedekit pamokoj, pas normalia mokytoja, ir nuomone laaabai stipriai pasikeis


nesciai neteko, nes dantis ypatingai priziuriu, bet nezinau ar kesti skausma yra geriau 







