Lūšiukė parašė:
Tai žinoma nuo žmogaus priklauso. Tačiau jau šiais laikais retai išgirsi, šiuos pasakymus. Bent anksčiau tikrai dažniau girdėdavau 🤔
Nu pastarosiom dienom labai dažnai perskaitai🤭🤭🤭 Graudu ištikrųjų, kad vis dar yra mamų, dresuojančių savo vaikus...







