Kiek mokėti auklei - anytai?

Komentuoti
 1. 2017.09.19 12:14 (prieš 1 m.)

  Sveikos. Mano sūnelį (jam dabar metukai ir du mėnesiai) darbo dienomis (nuo 8 iki 17 val.) mūsų namuose (kas rytą atvažiuos, vakare išvažiuos. Gyvename nelabai toli vieni nuo kitų) prižiūrės jo močiutė (vyro mama).
  Kaip manote, kiek turėtume jai mokėti už tai? Pasidalinkite savo patirtinmis bei nuomone ;)

 2. 2017.09.19 12:23 (prieš 1 m.)

  Man irgi idomu Jei kitamet negausit darzelio, manau prasysim anytos musu mazaji ziuret

 3. V. 7 m. 10 mėn.
  T. 8 m. 10 mėn.

  2017.09.19 12:44 (prieš 1 m.)

  Tiek kiek ir auklei anyta ar ne koks skirtumas.. tik tiek, kad turite sutarti koks tas mokestis bus už mėn..

  4
 4. V. 7 m. 10 mėn.
  T. 8 m. 10 mėn.

  2017.09.19 12:44 (prieš 1 m.)

  Auklės kaina 2-3€/val

 5. 2017.09.19 12:49 (prieš 1 m.)

  Standartinę kainą, kaip ir kitoms auklėms. Jei gyvenate materialiai geriau, jei jie, galima šiek tiek daugiau-gi savam.

 6. 2017.09.19 12:58 (prieš 1 m.)

  Klausimai diskusijai, nes įdomūs požiūriai. Aš savo požiūrio dar "ieškau"
  Anyta nedirba (ta prasme nieko kito finansiškai jai naudingo nepraranda), anūkas vienintelis, su kuriuo ji pati labai nori būti.
  Ar tikrai reikia mokėti kaip įprastai auklei..?
  Ar tai neturi būti tėvų pagalba vaikams (ta prasme ji savo sūnui padeda auginti vaiką)?
  Ar visgi turime finansiškai įvertinti jos laiką (netgi jeigu ji jį praleidžia prie televizoriaus)?
  Kokia tuomet prasmė derinti priežiūrą su seneliais, jeigu už tuos pačius pinigus galiu nusisamdyti kvalifikuotą auklę (su patirtim, šiuolaikišku požiūriu ir t.t.?)

  9
 7. 2017.09.19 13:25 (prieš 1 m.)

  PūkelisPievoje parašė:
  Klausimai diskusijai, nes įdomūs požiūriai. Aš savo požiūrio dar "ieškau"

  Vaiko priežiūra yra darbas ir tiesa pasakius net labai sunkus, kai prižiūri ne savo vaiką. Sunku net įsivaizduoti, kaip galima jo neįvertinti. Viena anūką pažiūrėti kelias valandas patogiu laiku, o visai kas kita būti aukle kasdien ir su močiutės meile tai nesusiję. O tuo labiau, kai vietoj kėlimosi kasdien ryte ir vaiko priežiūros galima leisti laiką savo malonumui (kad ir tv žiūrėjimui).
  Gerą auklę sunku rasti, net ir mokant nemažus pinigus.

  11
 8. maziukas 3 m. 7 mėn.
  mazius 7 m. 6 mėn.

  2017.09.19 13:45 (prieš 1 m.)

  Požiūris priklauso nuo to, ar anyta pati pasisiūlė prižiūrėti, ar jūs prisiprašėte. Pirmu atveju tikrai jokio atlyginimo mokėti nereikia, tuo labiau kad būdama su vaiku jūsų namuose ir pati pavalgys (gautųsi maitinimas kaip kompensacija). O antru atveju - jau reikėtų klausti pačios anytos kokiomis sąlygomis ji sutinka dirbti.

  2
 9. M. 7 m. 10 mėn.

  2017.09.19 13:45 (prieš 1 m.)

  PūkelisPievoje parašė:
  Klausimai diskusijai, nes įdomūs požiūriai. Aš savo požiūrio dar "ieškau"

  Na aš pasisakysiu plačiau, nebandau nieko įteikti, nes kiekvieno situacija yra individuali. Vaikas buvo planuotas, tik po metų man teko grįžti į darbą ir mokslą, vyro mama buvo jau pensininkė, tai mes iš anksto buvome aptarę tą situaciją, kad prašysime jos labai didelės pagalbos - prižiūrėti savo vienintelę anūkę. Pinigų auklei gal ir būtumėm suradę, bet pirmaisiais bendro gyvenimo metais juos tikrai yra lkur dėti. Anyta sutiko. Vyras jai vis duodavo pinigų kas savaitę, nes tai į parduotuvę su vaiku nueidavo, valgyt darydavo ir t.t. Kažkokio mokesčio už priežiūrą nebuvo. Bet kad anyta prižiūri vaiką, tai tu negali palaikyti tokių santykių kokius palaikytum su aukle. Pvz. auklės paprašai kaip nori tu pati, tiesiog ji palinksi galva ir tiek. Su anyta man buvo sunku, kai prašydavau, kad vaikui kažko leistų kažko neleistų, ar tarkim kaip aprengt einant į lauką, ypač keičiantis orams, ar nemaut antrų kojinių einant į lauką. Ji tik užpykdavo ir sakydavo negi jau ji nesugebės vaiku pasirūpint ir t.t. Aš į konfliktus nesiveldavau, nes visgi ji daro man paslaugą didelę. Tik po metų, kai vaikas pradėjo lankyti darželį, prie giminės susiėjimų, kai kas nors pradėdavo kalbinti pirmagimę, ji ant viso stalo užstaugdavo, kad ji (t.y. aš) jos neaugino, čia manęs (anytos) klauskite. Beje, mano vyras jai labai daug padeda, nes jis yra vienturtis, paremia pinigais, per tuos metus buvo nupirkęs porą kelionių mamai su viskas įskaičuota šiltuose kraštuose, kad ji pailsėtų nuoi anūkės priežiūros. Bet visgi, iš to aš pasimokiau. Gimus antram vaikui, žinoma, ir fiansinė padėtis buvo stabilesnė, bet tiesiog pasisamdžiau auklę, jutau dvasinį komfortą

  16
 10. 2017.09.19 13:52 (prieš 1 m.)

  Ledina parašė:
  Požiūris priklauso nuo to, ar anyta pati pasisiūlė prižiūrėti, ar jūs prisiprašėte. Pirmu atveju tikrai jokio atlyginimo mokėti nereikia, tuo labiau kad būdama su v…

  Du viename mes paklausėme, ar sutiktų, o ji atsakė, kad kol gyva, ji net nesutinka, kad į darželį leistume, nes kam ji yra

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras