Žindymo nutraukimas netraumuojant vaiko

Komentuoti
  1. 2018.09.06 22:59 (prieš 3 mėn.)

Sveikos noriu pasidalinti gera patirtimi kai vaikui suejo vieneri metai ir maitinimas naktimis tapo varginantis, nusprendziau kad reikia pradeti kaip nors ji atpratinti.
    Nors ir labai jaudinausi kaip cia dabar bus ir ar istvers mano vaikas be mamos,- su vyru sutareme, kad jis su vaiku isvaziuos savaitgaliui pas savo tevus. Ir jie kuo puikiausiai apsiejo be mamos, linksmai leido laika, o kai nakti atsibusdavo ir verkdavo, vyras uzdegdavo neryskia sviesele kad prasibustu ir nusiramintu ir duodavo atsigerti ryziu pieno (pagalvojau kad jis turi saldumo ir labiausiai primins MP), paskui lengvai uzmigdavo. Grize namo, dar savaite miegam atskirai, kad mano kvapas jo neviliotu, bet jokiu dramu, jokio streso ir jokios traumos vaikas tikrai nepatyre, matyt pasirinkome tinkama meta dabar nakti keliasi dazniausiai viena karta, bet buvo kad ir visa nakti ismiega sekmes visoms

7
  2. 2018.09.07 08:29 (prieš 3 mėn.)

Fabe parašė:
    Sveikos noriu pasidalinti gera patirtimi kai vaikui suejo vieneri metai ir maitinimas naktimis tapo varginantis, nusprendziau kad reikia pradeti kaip nors ji …

Labai šauni istorija! Sveikinu!

Tik norėčiau atkreipti, kad kūdikiams ir mažiems vaikams ryžių pienas yra nerekomenduojamas, nes jame buvo nustatyta daug arseno (paaiškėjo, kad ryžiai jį kaupia). Tad jei davėte ne vienkartinai ir toliau naudojate kaip MP pakaitalą, verta paieškoti alternatyvų

3
  3. 2018.09.07 08:51 (prieš 3 mėn.)

Niritė parašė:

Ačiū už patarimà girdėjau, kad ryžiai kaupia arsena... dabar dar kartà daugiau pasiskaićiau apie tai ir manau ieškosiu kito produkto savo vaikui, arba reiks išvis keisti į vandenį...

4. 2018.09.07 09:22 (prieš 3 mėn.)

Niritė parašė:

Gal turite rekomendacijų alternatyvoms ?

5. 2018.09.07 10:35 (prieš 3 mėn.)

Pilietė parašė:

As galvoju pabandyti avizu pieno

6. 2018.09.07 14:57 (prieš 3 mėn.)

Pilietė parašė:

Vardan dantų sveikatos geriausia būtų vanduo. Augaliniai “pienai” turi nemažai pridėtinio cukraus, kuris iki dvejų nerekomenduojamas, o ir vyresniems ribotinas. MP turi medžiagų, saugančių nuo karieso, o visi kiti gėrimai, kurių sudėtyje yra cukraus, gadina dantis, ypač miegant, nes sumažėja seilėtekis. Tad po vakarinio dantų valymo per naktį siūlyti reikėtų tik vandens. Čia idealiu atveju - o šiaip kiekviena ieškom, kas veikia

2
  7. 2018.09.07 15:22 (prieš 3 mėn.)

Man atrodo, nelabai yra prasmės ieškoti pakaitalų, kai vaikas jau tokio amžiaus, kad mišinuko nebereikia. Juk jei tikslas, kad nesikeltų naktį, tai kaip ir neapsimoka kažko kito tokio skanaus ieškot, dėl ko būtų verta keltis Aš siūliau vandens pirmom naktim, bet nelabai reikėjo jam jo, miega be atsikėlimų ir gerti nenori.

2
  8. 2018.09.07 16:43 (prieš 3 mėn.)

Niritė parašė:
    Vardan dantų sveikatos geriausia būtų vanduo. Augaliniai “pienai” turi nemažai pridėtinio cukraus, kuris iki dvejų nerekomenduojamas, o ir vyresniems ribotinas. MP …

Cukrų yra, bet dažniausiai tik natūralių, ne pridėtinių.

2
  9. 2018.09.09 21:18 (prieš 3 mėn.)

Fabe parašė:
    Sveikos noriu pasidalinti gera patirtimi kai vaikui suejo vieneri metai ir maitinimas naktimis tapo varginantis, nusprendziau kad reikia pradeti kaip nors ji …

Pas mus panasiai su dukra buvo tik viskas vyko namie, ir naktimis prie dukters vyras pradejo keltis pirma ir trecia para dukra verke, o poto jau ramu. Ji nebuvo palikta "issiverkti ir paciai uzmigti. Ne. Vyras kelesi tiek kartu, kiek ji nubudusi kvietesi, ir ja nesiojo, ramino, gloste, dainavo daineles kol ji uzmigdavo jam ant ranku, ir poto i lovyte keldavo. Kadangi bijojom, kad vel mane nakti pamacius, vel ieskos pienuko, tai tik vyras pora menesiu kelesi prie dukters. Bet koooooks geris man buvoooo!!! 😇😁 ipratau pamiegoti, visai liux buvo

Tiesa, nutraukus naktinius maitinimus, diena valgydavo mp pagal poreiki, bet daziausiai ryte, vakare. Dar po 1.5 men pati atsisake ir dieniniu mp

2
  10. 1 m. 4 mėn.

2018.11.12 23:41 (prieš 1 mėn.)

Papasakosiu ir aš savo nutraukimo meno istoriją.
    Mažinti maitinimus pradėjom gal po pirmojo gimtadienio, tiesiog palikau prieš valgį, po valgio, prieš miegą po miego. Po to po truputį mažinom po vieną maitinimą. Kol galų gale liko tik prieš miegus. Vieną dieną pasiryžau nebeduoti ir pietų miegui, palikau tik nakčiai (nakties metu jau buvo atpratęs valgyti). Ir čia buvo didelė klaida, nes jis prieš naktinį miegą jau pradėdavo verkti, kad mama neduoda, o aš duodu, jis pasimetęs ima. Reikėjo nutraukti iškart abu priešmieginius pavalgymus ir tiek. Dar tik savaitėlė kai negauna pienuko, bet ir neprašė. Dabar prieš miegelį skaitom knygutes ir užmiega besivartydamas arba besiglaustydamas aplink mus.
    Svarbiusia tai yra nusiteikti mamai ir žinoma vaiką stebėti ar jis tam pasiruošęs. Tikrai galvojau, kad maitinsiu iki 2 metų minimum, bet gavosi taip...
    Sekmės visoms kurios einat šiuo keliu. Ir ačiū visoms kurios čia rašėt, man jūsų istorijos ladėno ir padrasino

4
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras