Nesivystantis nėštumas

Komentuoti
  1. 2018.12.21 07:39 (prieš 6 mėn.)

Sveikos merginos ko gero teks jungtis į jūsų gretas.. Man pagal mmm 8sav, nors gydytoja sakė kad pastojimas vėlesnis gal pora sav.. Vakar dariausi echo ir mato tik pūslytę, o žirniuko ne :(( nors visi nėštumo požymiai yra, ir prg su hcg lb dideli.. buvau ne pas savo gydytoją, nes ji šiuo metu serga, galės priimti tik sausio 3. Tai ta gydytoja pas kurią buvau sakė jei nepradės savaime valytis po savaitės važiuoti į ligoninę išvalymui. Bet aš norėčiau palaukti ir pasirodyti savo gydytojai.. Kaip manot ar ne per ilgai bus laukti jei tikrai nesivystantis dar dvi savaites? Na čia tuo atveju jei savaime nepradės valytis.. Bet vis dar viliuosi, kad gal slapukas ir pasirodys vėliau

2. 2018.12.21 08:22 (prieš 6 mėn.)

Citrlna parašė:
    Sveikos merginos ko gero teks jungtis į jūsų gretas.. Man pagal mmm 8sav, nors gydytoja sakė kad pastojimas vėlesnis gal pora sav.. Vakar dariausi echo ir mato t…

Sveiki. Bandykit pasirodyt privaciai kur nors, jei nenorit laukt sausio men.. tik dabar kai prasideda sventinis laikotarpis, tai bus sunku ka nors rast anksciau.. kantrybes ir tvirtybes..

2
  3. 3 m. 11 mėn.

2018.12.21 10:38 (prieš 6 mėn.)

Citrlna parašė:
    Sveikos merginos ko gero teks jungtis į jūsų gretas.. Man pagal mmm 8sav, nors gydytoja sakė kad pastojimas vėlesnis gal pora sav.. Vakar dariausi echo ir mato t…

O kodėl manot kad per ilgai. Man jau 2 savaitė kaip valosi, ir dar užvakar matė, kad liko. Jei nėra grėsmės geriau, kad viskas susitvarkytu natūraliai, po to lengviau bus. Na bent jau tokia mano ir mano gines nuomonė. Bet aiskuma kiekvienas nesivystantis individualus. Man patarė paskatinti spazmus, tai karšta vonia, daug sekso. Ir tikrai padėjo.

1
  4. 3 m. 11 mėn.

2018.12.21 10:41 (prieš 6 mėn.)

paklydele parašė:
    Laba. Aš net neseku hcg. Jums liepė sekt?

Pas mane buvę negimdiniai. Todėl kol mažas hcg jiems sunku matyti kur yra. Todėl ir sekam, tik netikėjau, kad taip lėtai gali kristi

5. 2018.12.22 21:36 (prieš 5 mėn.)

Zooja parašė:
    Pas mane buvę negimdiniai. Todėl kol mažas hcg jiems sunku matyti kur yra. Todėl ir sekam, tik netikėjau, kad taip lėtai gali kristi

Aš turejusi vieną negimdini;( bet isvale taciau irgi nesakiau tuomet

6. 3 m. 11 mėn.

2018.12.24 11:28 (prieš 5 mėn.)

paklydele parašė:
    Aš turejusi vieną negimdini;( bet isvale taciau irgi nesakiau tuomet

Matomai nuo gines priklauso. Ir pačiai man ramiau.

1
  7. 2019.01.07 19:59 (prieš 5 mėn.)

Sveikos! Ar gali but kad po abrazijos praejus 19d. As susirgau? Bet taip tamsiai rudai? Ir pilva maudzia kaip per mm. Bet negausiai kraujuoju.

8. 2 m. 9 mėn.
    Dukrelė 6 m. 1 mėn.

2019.01.07 20:08 (prieš 5 mėn.)

Dziuginta parašė:
    Sveikos! Ar gali but kad po abrazijos praejus 19d. As susirgau? Bet taip tamsiai rudai? Ir pilva maudzia kaip per mm. Bet negausiai kraujuoju.

O koks pries tai ciklas buvo? Nelabai tiketina kad mm... Zinokit gali buti kad buvo koks uzsilikes kresuliukas ir truputi pasivale.. Buvo ir man taip po abrazijos ir keleta kartu per cikla ☺

9. 2019.01.07 20:11 (prieš 5 mėn.)

28d ciklas. bet as jau ne kraujavau savaite laiko man keista kad pilva maudzia... pries tai valesi tai valesi.

10. 2019.01.07 20:15 (prieš 5 mėn.)

Dziuginta parašė:

Nezinau, bet man po medikmentinio valymosi sake, kad sulauksiu mm kaip iprastai po menesio arba veliau. Kdlad anksciau galetu buti tai nesake.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras